+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє нові рішення Acrobat X

Представлені новинки дозволяють співробітникам підприємств, установ та організацій легко створювати, рецензувати та спільно працювати з електронними документами для досягнення більшої продуктивності.

Компанія Adobe Systems Incorporated представила сімейство продуктів Adobe® Acrobat® X, а саме: Acrobat X, Adobe Reader X, пакет Acrobat X Suite і нові сервіси Acrobat.com. Новинки допомагають оптимізувати робочі процеси та дозволяють створювати високоякісний контент, забезпечуючи при цьому нові можливості для більш тісної взаємодії та ефективної командної роботи в сучасних умовах ведення бізнесу.

"Сьогодні компаніям доводиться взаємодіяти із замовниками та партнерами, які знаходяться у різних тимчасових зонах, що розмовляють різними мовами, і мають різноманітну спеціалізацію, – каже Мелісса Вебстер (Melissa Webster), консультант з IDC. Наявність зручних інструментів створення контенту та спільної роботи над ним є критично важливим елементом ефективного використання, редагування, публікації інформації. Тепер це вже не модна тенденція, а необхідна умова для досягнення успіху в сучасному діловому світі".
У Acrobat X передбачено механізм скриптів Action Wizard, що настроюються, для спрощення багатоетапних процесів підготовки та поширення електронних документів. Принципово нові кастомізовані можливості PDF Portfolios дозволяють уніфікувати різні типи файлів і створювати захоплюючі презентації Нові сервіси для роботи з документами, доступні на сайті Acrobat.com, забезпечують додаткові опції для більш ефективної спільної роботи Інтеграція з Microsoft SharePoint забезпечує однакову PDF документів у масштабах підприємства, установи та організації можливості експорту з PDF у Microsoft® Word та Microsoft® Excel полегшують повторне використання створеного контенту.

Нова функціональність Acrobat X

 • Автоматизуйте рутинні робочі процеси та багатокрокові завдання за допомогою нового механізму настроюваних скриптів Action Wizard. Легко діліться створеними скриптами зі своїми колегами, скорочуючи витрати на їхнє навчання.
 • Змініть уявлення про роботу з контентом та контекстом, використовуючи нові шаблони, візуальні теми та палітри PDF Portfolios.
 • Максимально використовуйте можливості Adobe Photoshop® та Adobe Acrobat для створення динамічних комунікацій за допомогою нового пакету Acrobat X Suite. З легкістю створюйте, редагуйте та комбінуйте цифровий контент на своєму робочому комп'ютері.
 • Підвищуйте загальну продуктивність організації за рахунок тісної інтеграції з Microsoft® SharePoint. Реєструйте вхідні та вихідні PDF-файли, переглядайте та редагуйте спільні документи.
 • Спрощуйте процес розгортання, конфігурування та керування оновленнями Adobe Reader X та Acrobat X у великих організаціях у суворій відповідності до стандартів ISO. Використовуйте для цього підтримку Microsoft SCCM і SCUP.
 • Візуалізуйте найчастіше використовувані інструменти на єдиній панелі оновленого інтерфейсу.

 

Нове в Adobe Reader X

 • Усі користувачі отримують можливість коментування за допомогою інструментів Sticky Notes та Highlighter.
 • Можна відкривати PDF файли на мобільних пристроях для платформ Android, Windows Phone 7 та Blackberry Tablet OS.
 • Надано безпечний перегляд PDF-файлів завдяки новим можливостям режиму Protected Mode.

Нові сервіси на сайті Acrobat.com

 • Adobe SendNow – нова служба Acrobat.com, яка дає змогу надсилати та отримувати файли великих обсягів та відстежувати їх з підтвердженням отримання. Користувач не стикається з проблемами поштових шлюзів, складними налаштуваннями FTP-серверів, витратами на дорогий кур'єрський зв'язок.
 • Служба Adobe CreatePDF призначена для зручної on-line конвертації документів у PDF файли

Інші новини

Найкраща ціна