+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє лінійку продуктів Creative Suite 5.5

Знаковий запуск проміжної лінійки продуктів відкриває якісно нові можливості використання платформи Flash, HTML5, мобільних програм, інструментів для відеопродукції та цифрового видавництва. Планшети стають повноцінною частиною творчого процесу.

Adobe представляє оновлену лінійку продуктів Adobe® Creative Suite® 5.5, які дозволять дизайнерам і розробникам стати повноцінними учасниками ринку смартфонів і планшетних ПК, що швидко зростають, на тлі революційних змін у процесах дистрибуції та споживання контенту.

Запуск нової лінійки є знаковою подією з погляду стратегії компанії щодо розвитку лінійки продуктів Creative Suite — найпопулярнішого програмного забезпечення для дизайнерів та розробників, що охоплює практично всі частини творчого процесу створення друкованої, мобільної, онлайн- та відеопродукції. Починаючи з CS5.5, на додаток до основних версій Creative Suite, які будуть випускатися кожні 2 роки, через рік після основного релізу виходитимуть проміжні версії для підтримки креативної спільноти на тлі появи нових технологій та розробок для цифрової творчості.

< «Creative Suite 5.5 сприятиме розвитку цифрової творчості на найрізноманітніших пристроях, включаючи всі основні смартфони та планшети», — коментує президент та виконавчий директор Adobe Шантану Нарайєн. - «Зараз, коли видавці, медійні, рекламні та інші компанії переходять на нові методи розробки та дистрибуції контенту, Adobe пропонує своєчасні та адекватні технології для його створення, управління, вимірювання та дистрибуції».

Новий пакет Creative Suite 5.5 Web Premium пропонує безліч інноваційних рішень для роботи з технологіями Adobe Flash® та HTML5, які дозволять користувачам створювати та реалізовувати мультимедійний контент та програми практично на будь-якому екрані. Цей пакет допоможе дизайнерам та розробникам забезпечити роботу мобільних додатків на планшетних ПК, платформі BlackBerry®, пристроях на операційних системах Android™ та iOS, створювати на базі HTML5 мультимедійний контент для екранів різних конфігурацій та браузерів, а також розширить можливості Flash Player щодо високоякісного відео , інтерактивних ігор та складних інтернет-додатків.

Завдяки представленій сьогодні Adobe продукції, творчий процес виходить за рамки ПК на планшетні пристрої. Новий обробник сценаріїв Adobe Photoshop і покращений пакет інструментів для розробки програмного забезпечення (Software Development Kit — SDK) Photoshop дозволяють розробникам створювати планшетні програми, що взаємодіють з Photoshop на пристрої з ОС Android, iOS та BlackBerry. Компанія Adobe також представила три програми для iPad, які демонструють креативні можливості використання планшетів у роботі з Photoshop — Adobe Color Lava для Photoshop, Adobe Eazel для Photoshop та Adobe Nav для Photoshop.

Професіоналам аудіо- та відеовиробництва Adobe Creative Suite 5.5 Production Premium пропонує фундаментально нові рішення для підвищення якості матеріалу та оптимізації робочого процесу, надає потужні ресурси аудіоредагування, створені з урахуванням вимог користувачів продуктів Production Premium, популярних серед професіоналів кіно-, відеовиробництва та телерадіомовлення. Наприклад, удосконалена технологія відтворення відео Adobe Mercury Playback Engine, представлена ​​в пакеті Adobe Premiere® Pro CS5, розширює підтримку графічного процесора (у тому числі на ноутбуках та нових відеокартах), що дозволяє користувачам швидше відкривати проекти, забезпечує зворотний зв'язок у реальному часі та стабільну роботу при високій роздільній здатності.

Доступ до останніх технологій цифрового видавництва

Creative Suite 5.5 Design Premium включає останні розробки Adobe в області цифрового видавництва, якими вже активно користуються провідні видавничі організації при виробництві приголомшливих цифрових матеріалів для планшетних пристроїв. Використання InDesign® CS5.5 інтегрованого пакету Folio Producer надає дизайнерам повний контроль над інтерактивною поведінкою макетів електронних журналів для планшетних пристроїв. Колись статичні сторінки тепер можуть містити відео, аудіо, панорамні зображення з прокручуванням, обертання об'єктів на 360 градусів, спливаючі зображення, інтеграцію ефектів на базі HTML5 у контексті HTML, а також інші інтерактивні елементи, що робить їх на порядок цікавішими та незабутніми та відкриває цілий клас нових можливостей для видавців та рекламодавців. Creative Suite тісно інтегрований з Adobe Digital Publishing Suite, що дозволяє публікувати, продавати та аналізувати контент на планшетних пристроях різних платформ.

Створення мобільних програм для Android, BlackBerry Playbook та iOS

Запуск Creative Suite 5.5 припадає на момент вибухового зростання популярності та потужності мобільних пристроїв, коли докорінно змінюється процес створення, дистрибуції та споживання контенту та додатків. З появою Adobe Flash® Builder™ 4.5 (зараз доступний у пакеті Creative Suite 5.5 Web Premium), і Adobe Flex® 4.5, розробники отримали можливість легко створювати та публікувати мобільні програми на пристроях Android, BlackBerry Playbook та iOS, число яких до кінця 2011 року може перевищити 200 мільйонів.

Кількість пристроїв, що підтримують Flash, стрімко зростає

Прогнозується, що до кінця цього року кількість смартфонів, на яких встановлений Flash Player, може перевищити 131 мільйон. Adobe Flash відкриває доступ до мультимедійного контенту через браузери різних пристроїв. На сьогоднішній день Flash Player підтримується платформами Android, HP webOS та Google TV. Незабаром Flash Player також буде підтримуватися на BlackBerry Tablet OS, майбутніх версіях Windows Phone, Samsung Smart TV та ін. Більш детальну інформацію про платформу Adobe Flash ви знайдете за адресою http://www.adobe.com/flashplatform/

Оптимізація та прискорення творчого процесу

Продукти лінійки Adobe Creative Suite 5.5 сумісні з Adobe CS Live, набором онлайн-послуг для спрощення ключових аспектів творчого процесу, що дозволяє дизайнерам зосередитись на найголовнішому – власній творчості. CS Live включає: Adobe BrowserLab. Adobe CS Review, Acrobat.com, Adobe Story та Adobe SiteCatalyst® NetAverages™ від Omniture.

Один із ключових пакетів нової лінійки — Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection — об'єднав усі найкращі інструменти для творчості від копання Adobe: Photoshop, Illustrator®, InDesign, Acrobat®, Flash Builder, Fl

ash Catalyst®, Flash Professional, Dreamweaver®, Adobe Premiere Pro та After Effects®. Всі ці продукти можна придбати окремо або як частину одного або декількох п'яти пакетів Creative Suite. Повна лінійка пакетів Creative Suite 5 включає Creative Suite 5.5 Master Collection, Creative Suite 5.5 Design Premium, Creative Suite 5.5 Web Premium, Creative Suite 5.5 Production Premium та Creative Suite 5.5 Design Standard.

Інформація про ціни та доступність

Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium і Standard будуть доступні через 30 днів.

Інші новини

Найкраща ціна