+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє Creative Suite 5.5 Production Premium

Підвищена продуктивність та останні креативні інновації для якісного покращення всіх етапів професійного аудіо- та відеовиробництва

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) представляє Adobe® Creative Suite ® 5.5 Production Premium, пакет професійного програмного забезпечення для відеопродукції, яке допомагає створювати контент практично для будь-яких екранів. Революційні технології, покращені функції та потужні можливості редагування аудіо розроблені з урахуванням побажань користувачів Production Premium – професіоналів відеовиробництва, кіноіндустрії та телерадіомовлення у всьому світі.

Adobe представляє вдосконалені продукти Adobe Premiere® Pro CS5.5, Adobe After Ef ® CS5.5, Adobe Flash Professional CS5.5, Adobe Flash Catalyst® CS5.5, Adobe Story, Adobe Media Encoder CS5.5 та Adobe Device Central CS5.5. Новим продуктом у пакеті Creative Suite 5.5 є Adobe Audition® CS5.5, який вперше дозволяє редагувати аудіосупровід відеороликів як в операційній системі Mac OS, так і в Windows®.

«В останній рік реакція на Adobe Creative Suite CS5 Production Premium була просто феноменальною, ми отримали від професіоналів відеовиробництва масу відгуків про роботу пакету, інтеграцію продуктів з різними пристроями та камерами, а також нові функції для спрощення та прискорення процесу передачі та обробки даних», — каже генеральний директор з продуктів для професійного відеовиробництва компанії Adobe Джим Жерард. — «Фундаментальні зміни CS5.5 покращують роботу визнаних продуктів, і надають професіоналам індустрії найпотужніші інструменти та функції для створення творів, що приголомшують уяву».

Підвищена продуктивність

Adobe Creative Suite 5.5 Production Premium пропонує багаторазово підвищену продуктивність обробки відеоданих, що дозволяє професіоналам аудіо- та відеоіндустрії значно прискорити робочий процес. Потужний Adobe Mercury Playback Engine, представлений у Adobe Premiere Pro CS5, розширює підтримку графічного процесора (у тому числі на ноутбуках та нових відеокартах), що дозволяє користувачам швидше відкривати свої роботи, забезпечує зворотний зв'язок у реальному часі та стабільну роботу з матеріалом високої роздільної здатності. (4k і вище).

Робота з Adobe Premiere Pro CS5.5 стає більш ефективною завдяки покращеним функціям обробки, зокрема більш точним і слухняним інструментам форматування та редагування. Подвійна система підтримки звуку (нова команда Merge Clips Adobe Premiere Pro CS5.5) дозволяє користувачеві швидко синхронізувати відео з високоякісним аудіо, записаним на окремому носії, що є вкрай актуальним для роботи з DSLR або RED. Розширені можливості інтеграції Adobe Audition та Adobe Premiere Pro допомагають користувачам економити час та вивантажувати окремі ролики або відеоряди, включаючи основне відео, безпосередньо в Adobe Audition для редагування та відновлення звукового супроводу. Adobe пропонує ще більш широкі можливості роботи з різними форматами файлів — у CS5.5 представлені продукти, сумісні з RED та іншими цифровими камерами, удосконалено діалогове вікно RED Source Settings у Premiere Pro та After Effects CS5.5 за допомогою додаткових розширень від Adobe Labs забезпечено можливість роботи з матеріалами, знятими камерою RED Epic (з роздільною здатністю понад 5000 пікселів по горизонталі). CS5.5 є середовищем нативного редагування матеріалу в більшості відеоформатів, що дозволяє заощаджувати час і усуває необхідність попереднього перекодування записів. .5 був повністю перероблений і тепер допомагає швидко створювати відеоряди Adobe Premiere Pro, композиції After Effects та проекти Adobe Encore® для екранів різних форматів, кодуючи контент у фоновому режимі. Новий Adobe Media Encoder CS5.5 тепер підтримує нові формати даних, такі як AVC-Intra і DPX, а також дозволяє працювати з «гарячими папками» (для кодування загального вихідного коду в різні формати екранів користувачеві достатньо впустити його в потрібну папку). /p>

«Коли ви дивитеся фільм, ви сприймаєте загальну картину - систему елементів, а не окремі деталі», — каже Гарет Едвардс, відомий продюсер і креативний директор незалежного фільму «Монстри», що вийшов у 2010 р. — «І це саме те, що мені так подобається в Adobe Creative Suite: всі окремі інструменти взаємодіють між собою, а частини робітничого процесу непомітно перетікають одна в одну — і можна повністю зосередитися саме на створенні самого твору, а не перейматися тим, як узгодити технічну роботу над різними елементами проекту. Така взаємодія у поєднанні з вражаючою швидкістю Mercury Playback Engine дає вражаючий результат — якби ми мали CS5.5 під час роботи над «Монстрами», то напевно закінчили б на два місяці раніше».

Якісно новий рівень роботи

Інновації, представлені в пакеті, допомагають творцям аудіо та відеопродукції вийти на якісно новий рівень та розширити межі творчий процес. After Effects CS5.5 включає нові функції - Warp Stabilizer, Camera Lens Blur і Light Falloff для оптимізації зйомок і пост-обробки матеріалів. Революційна функція Warp Stabilizer усуває похибки ручної зйомки та руху камери, стабілізуючи тремтячі кадри, і дозволяє досягти ефекту зйомки зі штативом у матеріалах, знятих переносною камерою. Функція Camera Lens Blur імітує характер оптичної поведінки реальної лінзи та створює реалістичний ефект глибини простору за рахунок периферійного розмиття фону. Функція Light Falloff дозволяє користувачеві імітувати природне затемнення для імітації поведінки світла в 3D форматі та створення різних ефектів освітлення. Mac, і на Windows. Повністю перероблений аудіопродукт пропонує найбагатший набір інструментів для запису, редагування, мікшування та іншої обробки аудіоматеріалів. За допомогою професійних інструментів обробки та мікшування треків в Adobe Audition CS5.5, його потужних функцій шумоподавлення та додавання різних ефектів професіонали аудіо та відеовиробництва, що працюють на обох платформах, зможуть швидко та ефективно вирішувати найрізноманітніші завдання.

Більше можливостей для співпраці

Adobe Creative Suite 5.5 Production Premium продовжує лінійку інноваційних рішень щодо покращення сумісності різних інструментів, з якими працюють користувачі. Можливість експорту проектів у Final Cut Pro дає відеоредакторам максимальний рівень гнучкості, а оновлені та розширені можливості роботи з OMF в Adobe Premiere Pro та Adobe Audition дозволяють експортувати високоякісні аудіопроекти в Avid ProTools, що полегшить спільну роботу аудіоредакторів, ремікшерів та саунд-дизайнерів.

Доступ до нових версій Adobe Story — онлайн-послуги Adobe CS Live, оптимізує взаємодію користувачів за рахунок розсилки електронних повідомлень у сценарії, а також можливостей швидкого відстеження змін за допомогою фільтрів. Можливість завантаження даних Adobe Story безпосередньо в Adobe Premiere Pro розвиває підтримку метаданих на базі XML (пакет Production Premium), що є вкрай актуальним на всіх етапах — від повсякденної роботи з файлами до керування медійними активами. Adobe є лідером у розробці рішень для роботи з метаданими, програми компанії легко інтегруються з найважливішими продуктами сторонніх розробників (системами управління новинами, серверами відтворення тощо). Все це змушує багатьох учасників інформаційного ринку та представників інших галузей переходити на Adobe Creative Suite Production Premium.

 

Інші новини

Найкраща ціна