+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє Creative Suite 5.5 Design Premium та Design Standard

Суттєве вдосконалення Design Suite у відповідь на зростаючу популярність мобільних пристроїв та планшетних ПК

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) повідомляє про випуск Adobe® Creative Suite® 5.5 Design Premium, програмного забезпечення рівня галузевого стандарту, що дозволяє дизайнерам швидше працювати з графікою та медіаконтентом, створювати ефективні програми та переносити мультимедійні матеріали на будь-які за формою та розміром екрани.

Creative Suite 5.5 Design Premium включає оновлені більше потужні версії Adobe InDesign®, Adobe Dreamweaver®, Adobe Flash Professional та Adobe Flash® Catalyst™, а також Adobe Acrobat® X Pro, Adobe Illustrator® CS5, Adobe Photoshop® CS5 Extended та Adobe Fireworks® CS5. Також буде доступна нова версія пакету Adobe Creative Suite 5.5 Design Standard.

«Наші дизайнерські пакети інструментів допомогли видавцям взяти високу планку очікувань аудиторії та рекламних компаній від друкованих та інтерактивних матеріалів для планшетних пристроїв», — коментує старший віце-президент та генеральний директор з креативних та інтерактивних рішень Adobe Давид Вадвані. - «До наших інструментів для створення контенту звернулися такі лідери ринку як Condé Nast, Martha Stewart Living Omnimedia та National Geographic — вони використовували програмне забезпечення Adobe для плавного переходу найпопулярніших видань на новий рівень розвитку в нашому цифровому столітті».

Яскравий дизайн на планшетах та смартфонах

За допомогою Creative Suite 5.5 Design Premium дизайнери зможуть створювати інтерактивні цифрові журнали, елегантні електронні книги з відео- та аудіосупроводом, сайти високого рівня на базі CSS3 та HTML5, а також інтерактивні мобільні програми на базі широко відомих інструментів Flash, які працюють на BlackBerry Playbook, пристроях з операційними системами Android™ та iOS. Оновлення для Dreamweaver CS5.5 (такі як режим Live View, панель CSS та панель Multiscreen Preview) спрощують роботу над сайтами, що вимагають адаптації під різні пристрої завдяки можливості для дизайнерів паралельно контролювати результат через браузери настільних ПК, планшетних пристроїв і смартфонів. Завдяки новому інструментарію Folio Producer у складі InDesign, що працює у зв'язці з Adobe Digital Publishing Suite, професійні розробники зможуть створювати інтерактивні мультимедійні цифрові журнали, газети, корпоративні та рекламні матеріали для таких планшетних пристроїв як Apple iPad, BlackBerry PlayBook та планшетів. на базі ОС Android. Використання InDesign® CS 5.5 у поєднанні з Folio Producer надає дизайнерам новий рівень інтерактивного доопрацювання готових макетів друкованих сторінок для їх використання у цифрових журналах для планшетів. Документи, призначені для планшетних пристроїв, тепер можуть містити відео, аудіо, панорамні зображення з прокручуванням, 360-градусні 3D-панорами, спливаючі зображення, інтеграцію ефектів на базі HTML5 у контексті HTML, а також інші інтерактивні елементи.

Тепер дизайнери зможуть прямо в InDesign побачити, як виглядатимуть і працюватимуть їх твори на різних планшетних пристроях. Як тільки в InDesign буде завершено роботу над контентом, завдяки інтеграції з Adobe Digital Publishing Suite (придбається окремо), користувачі зможуть легко видавати, розповсюджувати, налагоджувати та запускати контент на планшетних пристроях. Багато функцій InDesign були розширені для підвищення якості роботи з електронними книгами на таких пристроях, як Barnes and Noble Nook, Sony Reader та Apple iPad. Тепер дизайнери зможуть використовувати покращені шрифти, зображення, які автоматично адаптуватимуться під будь-який екран, аудіо- та відеоконтент для додатків, що підтримують відповідні HTML5-команди.

Нові можливості Flash Professional CS5.5 дозволять дизайнерам та розробникам створювати мобільні програми, які працюватимуть на iPhone, iPad, пристроях на базі ОС Android та BlackBerry Playbook. Такі програми легко розповсюджувати через інтернет-магазини Apple App Store, Google Marketplace та BlackBerry AppWorld. . У Creative Suite 5.5 Design Premium реалізована інтеграція Photoshop з новими планшетними програмами, що оптимізує творчий процес та дозволяє дизайнерам окрім настільних ПК задіяти в роботі інші пристрої. Новий обробник сценаріїв Adobe Photoshop і покращений пакет інструментів для розробки програмного забезпечення Photoshop дозволяють розробникам створювати планшетні програми, що взаємодіють з Photoshop на пристроях з ОС Android, iOS і BlackBerry. Компанія Adobe використовувала новий SDK при розробці трьох програм для iPad, що демонструють креативні можливості використання планшета у зв'язці з Photoshop – Adobe Color Lava, Adobe Eazel та Adobe Nav. Creative Suite 5.5 Design Premium також сумісний з Adobe CS Live, набором онлайн-послуг для прискорення робочого процесу, таких як спільний перегляд.

Виражайте творчі ідеї швидко, не жертвуючи якістю

У новому пакеті Creative Suite 5.5 Design Premium зібраний ряд покращених функцій, представлених у Creative Suite 5, які допомагають економити час та значно спрощують повсякденний робочий процес. Функція Content-Aware Fill у Photoshop CS5 Extended видаляє об'єкти з фотографій і заповнює простір, що звільнився так, ніби усунених об'єктів ніколи і не було. Illustrator CS5 пропонує кілька потужних функцій, наприклад, похила риса зі змінною шириною, точна стрілка, контроль пунктирної лінії, контроль розтягування для пензлів, кисті з контрольованим кутом, а також представлені в InDesign CS5 функції спрощеного вибору та редагування об'єктів, що прискорюють процес макетування сторінки. Не важливо, чи користувач створює документ для друку, для екрана або для того й іншого, — все, від вирівнювання та визначення інтервалів до коригування кутових ефектів, можна зробити швидше та легше з InDesign. Покращена версія Acrobat X Pro пропонує спеціалізовані PDF-портфоліо, Actions Wizard з докладними інструкціями та покращений інтерфейс для максимальної оптимізації процесів створення, зберігання та передачі професійних документів у PDF-форматі.

Емін Каді, засновник та креативний директор журналу Clear: «Ми були першим незалежним друкованим виданням, яке використовувало прозору обкладинку та інноваційний магнітний папір, який створив революційний сайт і повністю «підігнав» його контент під потреби користувачів мобільних пристроїв. Зараз ми звертаємося до останніх розробок Creative Suite 5.5 Design Premium, щоб і надалі дивувати нашу аудиторію найпередовішим дизайном, наприклад створенням приголомшливих матеріалів для iPad з можливістю обертання об'єктів на 360 градусів, слайд-шоу, інтегрованими відеороликами та текстами, що спливають — практично ТБ-каналами !»

Інформація про ціни та доступність

Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium та Standard будуть доступні через 30 днів.

 

 

Інші новини