+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представляє Adobe Flash Media Server 4

У новому сімействі Flash-серверів суттєво покращено масштабованість при доставці відео та реалізовано нові можливості для взаємодії із соціальними мережами

Компанія Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) повідомила на виставці - конференції IBC 2010 про доступність серверів Adobe® Flash® Media Server 4, провідного галузевого рішення для доставки потокового відео та здійснення комунікацій у режимі реального часу. Adobe представляє три нові версії сервера, які підійдуть практично для будь-якого типу користувачів: Flash Media Streaming Server 4, Flash Media Interactive Server 4 та Flash Media Enterprise Server 4 – вперше з можливістю роботи в пірингових мережах та з підтримкою протоколу Real Time Media Flow Protocol ( RTMFP), що значно знижує завантаження каналу. З випуском нових версій сервера компанія зміцнює свої позиції в галузі рішень для доставки мультимедійного контенту та відкриває принципово нові перспективи для власників контенту, які хотіли б покращити взаємодію з користувачами, забезпечити високу якість сервісу, підвищити ефективність утилізації мережі, знизити витрати та забезпечити собі максимальну аудиторію користувачів, що працюють із різними видами пристроїв.

< p>Відеотрансляція для різних замовників
Сімейство продуктів Adobe Flash Media Server 4 включає рішення як для малих і середніх видавців, так і для великих корпорацій. Усі версії Adobe Flash Media Server 4 тепер повністю підтримують 64-бітові операційні системи, що дозволяє використовувати практично будь-які обсяги оперативної пам'яті для збільшення кешу, доставки ще більш інтерактивних послуг і підвищення якості обслуговування.

Adobe Flash Media Streaming Server 4
Завдяки Adobe Flash Media Streaming Server 4 замовники, які мають малий та середній бізнес, отримують зручну можливість для швидкої організації високоякісної прямої трансляції або мовлення на вимогу на безліч платформ та пристроїв, з можливістю захисту контенту та розвиненими функціями відтворення.

Adobe Flash Media Interactive Server 4
Сервер Adobe Flash Media Interactive Server 4 пропонує захищений та масштабований механізм для прямої трансляції відео та трансляції відеопотоків на запит, а також для створення програм для соціальних мереж. Тепер замовники зможуть підвищити ефективність утилізації мережі за рахунок використання технологій IP multicast, Live packaging і HTTP Dynamic Streaming, які забезпечують бездоганну якість відтворення на різних платформах і пристроях.

Adobe Flash Media Enterprise Server 4
Рішення Adobe Flash Media Enterprise Server 4 розвиває функціональність Flash Media Streaming Server та Flash Media Interactive Server та забезпечує корпоративним замовникам можливості для організації відеокомунікацій та спільної роботи за рахунок програмної реалізації універсальних додатків для доставки потокового відео та соціальних програм, доступних на різних пристроях. Нова технологія RTMFP знижує навантаження на мережу, не вимагаючи модернізації мережі; Для доставки даних через мережу в режимі реального часу використовуються підключені клієнти Adobe Flash Player, що дозволяє знизити витрати та забезпечити більш ефективне керування мережею. Замовники можуть використовувати технологію IP multicast та можливості однорангових мереж для незалежної доставки даних, або поєднувати їх з технологією Multicast Fusion для подальшого збільшення продуктивності та підвищення якості трансляції відеопотоків як у приватних, так і публічних мережах.

«Наша місія полягає в тому, щоб надати користувачам зручний майданчик для знайомства з новими людьми – через інтернет, або за допомогою мобільного телефону – і ми вважаємо, що відео забезпечує нові можливості для онлайн спілкування», – каже Гевін Рой (Gavin Roy), директор з технологій порталу myYearbook, що став за даними comScore (липень 2010 року) одним із 25 найбільш відвідуваних сайтів США. – Ми бачимо величезний потенціал Adobe Flash Media Server 4 як рішення для організації сервісу відеочату для наших преміальних користувачів. Ми спостерігаємо стабільний попит на наш сервіс VIP Club та інші платні послуги, і вважаємо, що впровадження відеочату дозволить збільшити прибутки від преміальних послуг. За допомогою платформи Flash ми зможемо управляти нашою власною інфраструктурою. Це скорочує витрати на доставку мультимедійного контенту. сімейство продуктів Flash Media, які забезпечують захищений та масштабований механізм для організації прямої трансляції відео, трансляції відеопотоків за запитом та для доставки інтерактивних програм. Платформа Adobe Flash є найбільш популярною платформою веб-дизайну та розробки для створення виразних програм, контенту та відео, з якими можна працювати як у настільних операційних системах, так і на мобільних платформах, у тому числі на планшетах, смартфонах та інших пристроях. Найбільші мовні корпорації та медійні компанії, у тому числі Disney.com, MLB.com та DIRECTV, використовують платформу Adobe Flash для доставки відео Інтернет-користувачам; ця платформа також є основою соціальних мереж, включаючи YouTube і MySpace. Більш детальну інформацію про платформу Adobe Flash можна знайти за адресою http://www.adobe.com/flashplatform/.

Інші новини

Найкраща ціна