+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe представила велике оновлення Creative Cloud 2015

Крім цього компанія запускає Adobe Stock: сервіс стокових фотографій високої якості. У той же час, Adobe оголосила про запуск розширеної версії Creative Cloud для бізнесу, яка включає послуги з адміністрування корпоративного класу, безпеки, співпраці для креативних брендів, компаній і великих організацій.

В основі Creative Cloud лежить технологія Adobe CreativeSync, яка синхронізує всі творчі аспекти: файли, фотографії, шрифти, векторну графіку, пензлі, кольори, налаштування та інші. За допомогою технології CreativeSync ці ресурси доступні завжди і в потрібному форматі, де б вони не знадобилися – на настільних або мобільних програмах, а також в Інтернеті. Технологія CreativeSync, яка доступна лише у Creative Cloud, дозволяє зупинити роботу в будь-якій мобільній або настільній програмі, пов'язаній із Creative Cloud, потім знову відновити її в іншій програмі, а закінчити – у настільному додатку CC.

У рамках оновлення Creative Cloud 2015 програма Photoshop CC представляє: механізм Artboards – спосіб створювати макети для різних пристроїв та переглядати їх разом; а також режим Design Space, який організує спеціальний простір для створення макетів, заточений під конкретні потреби дизайнерів. Premiere Pro CC включає нову панель Lumetri Color, що дозволяє накладати колір за допомогою інтуїтивних слайдерів та інших інструментів, а також інструмент Morph Cut, який дозволяє згладжувати стрибки голосу при обробці відео. яка дозволяє вносити редагування під час відтворення відео. Крім того, Adobe Character Animator буквально «оживляє» 2D-фігури, використовуючи веб-камеру для відстеження руху обличчя та запису діалогу, а також переносить рухи в режимі реального часу на попередньо налаштованого персонажа.

Illustrator CC тепер у 10 разів швидше і у 10 разів точніший, ніж CS6. Dreamweaver CC має нові можливості у web-дизайні, що дозволяють швидко створити і розмістити готові веб-сайти, які підлаштовуються під будь-який розмір екрану. Adobe Muse тепер включає постійний доступ до шрифтів преміум-класу з Typekit.

Щодо мобільних додатків, то Adobe представила Brush CC, Shape CC, Color CC та Photoshop Mix, які зараз доступні на платформі Android. Компанія також оновила багато мобільних програм Creative Cloud для iPhone і iPad, включаючи Adobe Comp CC, Photoshop Mix, Photoshop Sketch, Illustrator Draw, Brush CC, Shape CC та Color CC.

На додаток до оновлень, Adobe вперше представила мобільний додаток Adobe Hue CC. За словами розробників, воно дозволяє створювати різні фільтри для обробки зображень в Premiere Pro CC або After Effects CC. в цьому році. Сервіс повністю інтегрований з останніми версіями Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC, Premiere Pro CC та After Effects CC. Таким чином, користувачі можуть запустити Adobe Stock безпосередньо за допомогою настільних програм CC. Сервіс дозволяє додавати зображення з водяним знаком до бібліотеки Creative Cloud, а потім обробляти їх за допомогою численних настільних та мобільних інструментів. Найближчими місяцями Adobe планує доповнити вже існуючий контент. новими категоріями та, таким чином, надати користувачам широкі можливості та поле для креативної діяльності.

Інші новини