+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe планує масштабувати всі відеозаписи в Adobe Creative Cloud.

У Premiere Pro CC з'являться нові можливості монтажу відео для економії часу. Серед нових функцій – шаблони динамічного тексту, які дають можливість редагувати текст із композицій After Effects CC безпосередньо в Premiere Pro CC; функція автоматичного збереження в Creative Cloud для резервного копіювання проектів, а також додаткові можливості маскування та відстеження. матеріал. Крім того, інтеграція Typekit з Premiere Pro CC в After Effects CC відкриває доступ до бібліотеки шрифтів, що безперервно зростає, загальною вартістю понад $30 тис., які можна використовувати в настільних системах.

Adobe Anywhere дозволяє групам, які використовують професійні відеододатки Adobe спільно працювати із загальними медіаресурсами, оскільки підтримує централізований доступ та керування файлами у будь-якій мережі. Adobe Anywhere доповнює програми Creative Cloud і забезпечує ефективну взаємодію всередині великих кінематографічних або телевізійних компаній, а також освітніх та державних установ, зазначили в компанії.

За інформацією Adobe, нові можливості Anywhere включають: гаряче резервне копіювання (Hot Backup ), за якого в реальному часі створюється резервна копія проекту; підтримку чорнового монтажу (Rough Cut Support), що дозволяє розпочати редагування в Prelude CC і закінчити Premiere Pro CC; а також обробку медіафайлів After Effects CC, яка забезпечує пряму інтеграцію між Anywhere та After Effects CC.

Інші новини