+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Photoshop CS6 та Photoshop CS6 Extended – нові версії офіційно представлені компанією Adobe Systems Incorporated

Нова версія продукту Photoshop CS6 включає більше 600 нових можливостей і покращень, масу інноваційних технологій, а також має неймовірно високу продуктивність. Оновлений Photoshop CS6 розширює межі можливостей цифрової обробки зображень, що дозволяє значно збільшити ефективність роботи та креативної діяльності. Версія Photoshop CS6 Extended включає чудові можливості Photoshop CS6 у сфері графічного дизайну, редагування та об'єднання зображень, а також комплексний набір інструментів для тривимірного дизайну, редагування зображень і відео. Можливості кількісного аналізу зображень у Photoshop CS6 Extended покликані задовольнити специфічні потреби таких сфер діяльності, як графічний дизайн, відеовиробництво, веб-дизайн, архітектура, медицина, виробництво та машинобудівна промисловість.

У додатках Photoshop CS6 та Photoshop CS6 Extended неймовірна швидкість роботи та потужність поєднуються з креативними інструментами, незамінними для комплексної роботи із зображеннями, дизайну, редагування динамічного контенту та створення колажів. Можливості рішень Adobe включають вкрай точне заповнення зон зображення, що замінюються, отримання результатів в реальному часі і швидкий, безперервний робочий процес завдяки прискореній за допомогою графічного движка роботі інструментів. Крім того, користувачі можуть легко редагувати відеоролики, виконувати автоматичну корекцію тонального відображення та різкості, а також використовувати покращені інструменти дизайну для того, щоб отримувати чудові результати за меншу кількість дій, ніж зазвичай. Креативні професіонали оцінять зручний і сучасний інтерфейс, в якому зображення виглядають більш розбірливо.

Ключові можливості Adobe Photoshop CS6:

  • Функція Content-Aware Patch: дозволяє заповнювати замінні зони зображення більш точно. Користувачі можуть вибрати ділянку зображення, яким необхідно заповнити виділену область. архітектури дозволяє прискорити створення і обробку зображень, а також швидше працювати з великими зображеннями. : форматування тексту стало простіше завдяки новим текстовим стилям. Векторні шари дозволяють додати градієнти та штрихи до векторних об'єктів. Завдяки новим інструментам можна легко створювати переривчасті лінії та індивідуальні штрихи, а також здійснювати пошук за шарами. інтуїтивний набір нових інструментів допоможе створити чи поліпшити будь-який відеоролик; зображення дозволяє швидко застосовувати різні фотоефекти - у тому числі ефект tilt-shift, розмиття в межах однієї точки фокусу, а також різний ступінь розмиття між кількома точками фокусу.
Можливості Photoshop CS6 Extended включають усі функції Photoshop CS6, а також:
  • Графічний двигун Mercury Graphics Engine для роботи з 3D: збільшена потужність і швидкість роботи завдяки спеціально оптимізованому для роботи з 3D движку. ефективно працювати з тривимірним дизайном.
  • Нові 3D-ефекти: відображення та тіні, які можна «перетягувати», зроблять зображення ще більш реалістичними.

Adobe Photoshop CS6 та Adobe Photoshop CS6 Extended будуть доступні до замовлення 7 травня (ліцензії TLP, CLP). Наявність коробок на складі слід уточнювати у провідного менеджера компанії Ай Ті Про. Замовлення можна оформити вже зараз.

З виходом нової версії Photoshop CS6 перехід на нову версію буде можливим із версії Photoshop CS5.
Перехід з версій Photoshop CS4 і CS3 буде можливий у рамках спеціальної пропозиції , термін дії якого закінчується 31 грудня 2012 р.
У процесі інсталяції оновлення програма інсталяції здійснить пошук попередньої версії цього продукту на вашому комп'ютері. Тому для продовження встановлення може знадобитися ввести серійний номер попереднього продукту. Якщо попереднього продукту не буде виявлено, програма інсталяції запропонує ввести серійний номер попереднього продукту вручну. /li>
  • Adobe Photoshop Elements 10
  • Adobe Photoshop Elements 10 & Adobe Premiere Elements 10
  • Інші новини

    Найкраща ціна