+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe eLearning Suite 6 - нове інтегроване рішення для створення професійного навчального контенту, у тому числі для мобільного навчання на базі HTML5.

Рішення Adobe eLearning Suite 6 дозволяє збільшити продуктивність завдяки робочим потокам, що дозволяє швидко перемикатися між можливостями програм Adobe Captivate та Adobe Audition CS6, Adobe Flash Professional CS6, Adobe Photoshop Extended CS6 та Acrobat X Pro. Наприклад, користувачі можуть відкрити файл Adobe Captivate в Adobe Audition CS6, щоб швидко відрегулювати гучність та інші параметри мовлення, або використовувати Adobe Photoshop Extended CS6 для ретушування зображень та створення тривимірної графіки. Також за допомогою вбудованих розширень Adobe Flash Professional CS6 користувачі можуть створювати аркуші з тайлами (sprite sheets) та робити багато інших дій. Acrobat X Pro дозволяє вставляти відеоматеріали, створені в Adobe Captivate, PDF-документи та портфоліо: завдяки цьому текстові навчальні матеріали будуть виглядати більш виграшно. Крім того, закінчений курс можна переглянути в Adobe Reader.

Adobe Presenter 8
Нова версія Adobe Presenter 8 дозволяє бізнес-користувачам, інструкторам та викладачам створювати відеопрезентації за допомогою звичайного комп'ютера, без спеціального навчання чи дорогого устаткування. З єдиним рішенням для відеопрезентацій від Adobe користувачі можуть спростити процес створення та редагування відеоматеріалів. Крім того, Adobe Presenter 8 дозволяє об'єднати традиційні презентації з відео та аудіоматеріалами, отриманими з веб-камери. Всі ці компоненти можна інтегрувати в єдину завершену відеопрезентацію без використання окремого редактора відео. Інтуїтивний інтерфейс Adobe Presenter 8 дозволяє легко редагувати та обрізати відео, кадрувати та наближати зображення, регулювати яскравість та різкість, а також покращувати якість аудіопотоку з допомогою фільтра шумів. Ряд додатків для редагування відео дозволяє внести в презентацію окремі штрихи - виділити певні частини екрана, вставити інструкції та текстові пояснення. Функція Adobe Presenter to YouTube дозволяє опублікувати відео за допомогою всього одного кліка.

Adobe Captivate 6
Нововведення в Adobe Captivate 6 покращують мобільні можливості та дозволяють підвищити залученість учнів. При цьому готові навчальні матеріали можна легко та швидко опублікувати у провідних системах управління навчанням (LMS), які відповідають стандартам SCORM та AICC – наприклад, у Moodle, Blackboard, Plateau, Saba та SumTotal. У рішенні Adobe Captivate 6 з'явилася можливість синхронної публікації контенту у двох форматах - SWF та HTML5. Це дозволяє учням розпочати роботу з курсом на комп'ютері та пізніше продовжити навчання на мобільному пристрої. в тому числі на планшетах та смартфонах під керуванням iOS та Android. Користувачі також можуть швидко створювати та редагувати демо-ролики HD-якості за допомогою нового робочого потоку, який дозволяє зняти будь-який процес, що відбувається на екрані. Крім того, рішення дозволяє вставляти відео у форматі "картинка в картинці", а також публікувати проекти в YouTube безпосередньо з програми. До інших ключових можливостей нової версії Adobe Captivate відносяться бібліотека чудових цифрових активів, покращена інтеграція з Microsoft PowerPoint та додаткові можливості тестування. Додаткову інформацію про Adobe Captivate 6 можна знайти на сайті Adobe: www.adobe .com/products/captivate.html

Безкоштовну пробну версію продукту Adobe eLearning Suite 6можна завантажити на сайті Adobe.
< div>Для завантаження безкоштовної пробної версії Adobe Presenter 8 відвідайте сайт Adobe.
 

Інші новини