+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe Digital Enterprise Platform - нове рішення, яке дозволяє підприємствам поєднати маркетингові інструменти та інформаційні технології для забезпечення більш інтерактивної мультиканальної цифрової взаємодії з клієнтами.

Цифрова платформа Adobe Digital Enterprise Platform є відкритим, стандартизованим модульним рішенням для створення інтерактивного цифрового контенту для соціальних мереж, Інтернет-ресурсів, мобільних пристроїв та друкованих видань. Ця уніфікована корпоративна платформа призначена для створення, керування та доставки мультиканального цифрового контенту на базі HTML5, Adobe® AIR®, Flash® Player та Adobe Reader®. Платформа передбачає інтеграцію з пакетом Adobe Online Marketing Suite для оптимізації цифрових маркетингових кампаній та персоналізації цифрового контенту в маркетингових каналах, продажу та сервісному обслуговуванні. Разом з тим, інтеграція з Adobe Flash Builder® 4.5 та Flex 4.5 допомагає підприємствам створювати привабливі інтерактивні мобільні програми для пристроїв на базі Android, а також для пристроїв BlackBerry PlayBook, iPhone та iPad. Сьогодні вже доступні перші програми Customer Experience Solutions, побудовані на базі Adobe Digital Enterprise Platform:

  • Integrated Content Review – допомагає прискорити реалізацію нових маркетингових кампаній та швидше створювати нові моделі взаємодії з клієнтом. Оптимізує робочі процеси при створенні, перегляді, зберіганні та моментальній адаптації цифрового контенту для різних цільових сегментів, у будь-який момент зіткнення споживача з продукцією компанії.
  • .com/solutions/customer-experience/web-experience-management.html" target="_blank">Web Experience Management – дозволяє залучати нових замовників, пропонуючи бізнесменам та фахівцям з маркетингу рішення для створення, управління та публікації мультимедійного контенту в Інтернеті, соціальних мережах, на мобільних пристроях та за допомогою електронної пошти.
  • Customer Communications – дозволяє підвищити лояльність замовників за рахунок централізації та більш якісного управління процесами створення, складання та мультиканальної доставки захищеного, персоналізованого інтерактивного листування та звітності. Це рішення відкриває для підприємств нові джерела доходів, дозволяє скоротити витрати, підвищити лояльність клієнтів та забезпечити відповідність нормативним вимогам.

Інші новини

Найкраща ціна