+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Adobe анонсує Adobe Connect 9

Adobe анонсує Adobe Connect 9 У червні 2012 року Adobe Systems Incorporated анонсувала Adobe Connect 9 - найновішу версію програмного забезпечення для організації веб-конференцій. Продукт Adobe Connect призначений для корпорацій та державних органів у всьому світі. Версія Adobe Connect 9 — це не тільки єдине рішення для проведення вебінарів, але й безліч інновацій у сфері спільної роботи та навчання за допомогою мобільних пристроїв.

Adobe Connect 9 для організації вебінарів допоможе маркетологам знизити сукупну вартість проведення веб- конференції та меншою мірою залежати від ІТ-служби. Завдяки Adobe Connect можна створювати насичені контентом, брендовані сторінки реєстрації на вебінари, а також оптимізувати просування веб-заходу за допомогою аналітичних можливостей рішення. Продукт використовує систему керування контентом Adobe CQ та сервіс інтернет-аналітики Adobe SiteCatalyst. Завдяки цьому Adobe Connect 9 дозволяє розробляти невеликі сайти, присвячені події, створювати електронні листи для учасників, проводити інтерактивні заходи для аудиторії чисельністю до 1500 осіб, а також вимірювати ефективність кампаній та виступів.

За допомогою нової версії продукту Adobe Connect Mobile 2.0 рішення Adobe Connect 9 також дозволить компаніям підняти мобільність організації на якісно новий рівень: у рішення включені можливості спільної роботи для користувачів із планшетами та смартфонами. Користувачі пристроїв на базі Apple iOS і Android, а також планшетів BlackBerry PlayBook тепер зможуть організувати конференцію або взяти в ній участь так само легко, як при використанні комп'ютера. eLearning) включить розширені можливості для навчання за допомогою мобільних пристроїв. Так, за допомогою нової версії рішення інструктор може проводити навчання безпосередньо за допомогою мобільного пристрою, а учні брати участь у семінарі з планшетів чи смартфонів. Нова версія підтримує контент HTML5, у тому числі створений за допомогою пакетів Adobe Creative Suite. Крім цього, підтримується контент SCORM 1.2 і 2004, який широко використовується для веб-навчання. Основні можливості нового рішення Adobe Connect 9 включають:

- Цільові сторінки та каталоги, що настроюються. Набір шаблонів дозволяє швидко створювати цільові сторінки (landing pages), розділи з інформацією про спікерів, сторінки реєстрації та входу до системи. Шаблони можна легко відредагувати і додати до них різний контент — у тому числі зображення, таблиці, графіки та діаграми.

 - Контент для листів на базі шаблонів і тригери. Стандартні шаблони, що настроюються, допоможуть швидко створити лист для розсилки учасникам заходу за допомогою технології drag-and-drop. Для певних груп реєстрації у вказаний час можуть використовуватися тригери для електронних листів.

- Панель залучення. Залучення користувачів до заходу тепер можна відстежувати у реальному часі. Кольорова шкала допоможе організаторам заходу оцінити ефективність комунікацій. Важливу інформацію можна відстежити для покращення майбутніх заходів.

- Онлайн-аналітика. Організатори заходу можуть аналізувати залучення користувачів та визначити найцікавіші елементи та теми події. Динамічні можливості аналізу дозволяють у реальному часі отримати дані про ефективність як індивідуальних маркетингових ініціатив, так і цілих програм.

- Розширена підтримка мобільних пристроїв для нарад та тренінгів. Організатори заходу можуть насолоджуватися мобільністю та виступати на заходах за допомогою портативних пристроїв. При цьому власники смартфонів та планшетів, що беруть участь у події, можуть скористатися віртуальною дошкою для малювання, інструментами для коментування, а також завантажити документи для спільного використання з планшетів або хмарного сховища. За допомогою мобільних пристроїв інструктор може керувати віртуальним навчальним класом з використанням тих самих можливостей для презентації та спільної роботи, що і за допомогою комп'ютера. Функція Breakout Room — розбивка групи на кілька маленьких підгруп — доступна також зі смартфонів або планшетів.

Інші новини

Найкраща ціна