+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Active Backup for Business - Synology випустила оновлення інтегрованого рішення для резервного копіювання

Active Backup for Business - Synology випустила оновлення інтегрованого рішення для резервного копіювання

Synology випустила оновлення для Active Backup for Business — інтегрованого рішення для резервного копіювання, яке захищає дані компанії — завдяки підтримці резервного копіювання віртуальних машин Microsoft Hyper-V. Користувачі з Synology NAS, які підтримують цю програму, можуть виконувати резервне копіювання необмеженої кількості комп'ютерів під керуванням Windows, фізичних серверів, файлових серверів і віртуальних машин, що працюють на VMware і Hyper.

«Завдяки підтримці Hyper-V рішення Active Backup for Business ще більше почало відповідати вимогам підприємств до резервного копіювання у віртуальному середовищі. Ми продовжимо збільшувати кількість платформ, що підтримуються, щоб підприємства могли ефективно виконувати централізоване резервне копіювання розподілених робочих навантажень, мінімізуючи витрати на захист цифрових ресурсів»

Ключові функції рішення, відзначені розробником:

  • Підтримка Hyper-V. Резервне копіювання віртуальних машин, що працюють на Microsoft Hyper-V 2016 та 2019, без встановлення агентів резервного копіювання.
  • Підтримка Windows Server 2019. Active Backup for Business 2.1 забезпечує ще й підтримку захисту даних фізичного сервера останньої версії Windows Server.
  • Ініційована подія – запуск резервного копіювання для Windows PC. Завдання резервного копіювання можуть запускатися певними подіями, наприклад, блокуванням екрана комп'ютера, завантаженням або виходом із системи, що забезпечує захист даних у будь-яких робочих сценаріях.
  • Гнучке планування резервного копіювання. Підтримка налаштування вікна резервного копіювання для встановлення доступного часового інтервалу для виконання планового резервного копіювання у години мінімального навантаження.
  • Спрощене масове розгортання для ПК під керуванням Windows. Використовуючи інтеграцію з Microsoft AD та самовизначені параметри, адміністратор може встановлювати агенти на ПК та налаштовувати автоматичний вхід у систему для користувачів у фоновому режимі, спрощуючи тим самим масове розгортання для підприємств.
  • Відновлення тома вручну. Можна вибрати та відновити том резервного копіювання на будь-який диск ПК або фізичного сервера під час відновлення платформи без ОС.

Інші новини