+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis True Image 2020 - Acronis випустив нову версію рішення для персонального кіберзахисту з підтримкою автоматичного резервного копіювання

Acronis True Image 2020 - Acronis випустив нову версію рішення для персонального кіберзахисту за допомогою автоматичного резервного копіювання

Acronis випустив Acronis True Image 2020 – нову версію рішення для персонального кіберзахисту. Нова версія дозволяє користувачам автоматично робити одночасно резервні копії локально та у хмарі (функція Dual Protection), що, за заявою розробників, робить її першим рішенням для простих користувачів, де автоматично створюються копії за правилом резервного копіювання «3-2-1», загальноприйнятою схему захисту даних, яку рекомендують провідні експерти із захисту даних.

«З огляду на те, наскільки ми сьогодні покладаємося на дані, наші цифрові активи цінні як ніколи. Але це також означає, що ми маємо справу з великою кількістю даних та пристроїв, ніж будь-коли раніше. Захист їх від постійно зростаючого ризику кіберзагроз становить кілька проблем, таких як зростання складності, захищеність та питання витрат, – сказав генеральний директор компанії Acronis. – Роблячи комплексний кіберзахист простим, ефективним і надійним, Acronis допомагає людям забезпечити захист усіх своїх даних».

Нова версія – це сучасне рішення, яке реалізує підходи до захисту даних, які відповідають сьогоднішнім реаліям та загрозам і в одному рішенні поєднує традиційні підходи до захисту даних та новітні рішення для кібербезпеки, зазначають у Acronis.

Acronis True Image 2020 дозволяє користувачам тримати всі свої дані, програми та системи безпеки. Версія 2020 представляє новий формат резервного копіювання, який забезпечує більш високу загальну продуктивність, у тому числі ще більшу швидкість резервного копіювання та відновлення. Він також дозволяє користувачам швидше переглядати файли у своїх хмарних резервних копіях.

Новий центр сповіщень надає користувачам актуальні відомості про стан резервних копій. Вони також отримуватимуть останні новини, які покращують кіберзахист.

Нова версія Acronis True Image дозволяє користувачам вибирати, в яких мережах Wi-Fi вони дозволяють виконувати резервне копіювання, що дозволяє уникати з'єднань з обмеженням трафіку та небезпечних публічних мереж, які можуть наражати на ризик їх дані.

Крім того, тепер користувачі Acronis True Image 2020 керують можливістю копіювання під час роботи ноутбука від акумулятора. Вони можуть повністю заборонити резервне копіювання в цьому режимі або налаштувати мінімальний рівень заряду, тому якщо, наприклад, батарея розрядилася до 40% ємності, копіювання не запуститься.

Acronis True Image є персональним рішенням для резервного копіювання із вбудованим захистом від шкідливих програм на основі штучного інтелекту. Ця технологія, яка називається Acronis Active Protection, блокує здирницькі та криптоджекінгові програми в режимі реального часу, автоматично відновлюючи всі порушені файли.

Замість пошуку відомих сигнатур шкідливих програм, технологія відстежує поведінку системи, що вказує на атаку. За заявою представників Acronis, такий підхід є ефективним для виявлення та відображення будь-яких видів атак, включаючи раніше невідомі типи програм-вимагачів. За минулий рік, за даними Acronis, за допомогою цієї технології було відбито понад 400 тис. здирницьких атак.

В Acronis True Image 2020 включені вдосконалені методи машинного навчання.

«Більшість домашніх користувачів розуміють важливість резервного копіювання своєї цифрової інформації для запобігання втраті даних. Але багато хто не знає про широту, що росте, і складність шкідливих атак, особливо здирницьких. Компанія Acronis розробила комплексний підхід до кіберзахисту, який поєднує функції резервного копіювання та кібербезпеки в єдину хмарну інтегровану платформу для особистого використання, – сказав менеджер з досліджень у групі інфраструктурних систем, платформ та технологій IDC. – Оновлення True Image допоможе користувачам забезпечити автоматизацію та захист резервного копіювання, а також підвищить можливість виявлення та запобігання сучасним кіберзагрозам».

Існує три версії Acronis True Image: Standard – це безстрокова ліцензія, призначена для клієнтів, які зберігають свої дані лише на локальних дисках. В неї не входять хмарне зберігання та хмарні функції. Включає локальне резервне копіювання необмежену кількість мобільних пристроїв. Ціна починається із $49,99 за один комп'ютер; Advanced (найпопулярніший варіант) – це річна підписка, що включає 250 ГБ хмарного сховища Acronis Cloud Storage і доступ до всіх хмарних функцій, включаючи локальні та хмарні резервні копії необмеженої кількості мобільних пристроїв. Ціна починається з $49,99 на рік за комп'ютер; Premium – це річна підписка, що включає сертифікацію даних на основі блокчейну та роботу з електронним підписом, а також 1 ТБ хмарного сховища Acronis. Ціна починається з $99,99 на рік за один комп'ютер.

Всі версії включають активний захист Acronis Active Protection та захист від шкідливих програм на основі ІІ, а також дозволяють необмежену кількість мобільних пристроїв. Власники підписки можуть придбати додаткове місце в хмарному сховищі за необхідності.

Інші новини

Найкраща ціна