+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis представила платформу хмарних сервісів Acronis Data Cloud

Acronis оголосила про вихід Acronis Data Cloud — єдину платформу для всіх хмарних сервісів, які Acronis пропонує постачальникам послуг.

Acronis Data Cloud дозволяє постачальникам послуг за допомогою одноразової установки отримати миттєвий доступ до всіх хмарних рішень Acronis.

Acronis Backup Cloud — рішення B2B для надання послуг резервного копіювання як сервіс (BaaS, Backup-as-a-Service). Acronis Backup Cloud забезпечує безпеку даних на більш ніж 20 платформах, захищає дані від атак програм-вимагачів за допомогою технології Acronis Active Protection, а також гарантує автентичність та незмінність архівних даних за допомогою побудованого на основі технології блокчейну рішення Acronis Notary. Зростання продажів на 100% і збільшення обсягу даних, що зберігаються, на 400% у річному обчисленні (на вересень 2017 р.) говорять про те, що Acronis Backup Cloud - це вкрай затребуване постачальниками послуг рішення.

Acronis Disaster Recovery Cloud — готове, незалежне рішення, побудоване на базі Acronis Backup Cloud, яке дозволяє постачальникам послуг миттєво відновлювати працездатність основних ІТ-систем та додатків своїх клієнтів, використовуючи хмарну інфраструктуру Acronis. Рішення доступне з дата-центрів в Ешберні та Лондоні.

Acronis Files Cloud — корпоративне рішення для синхронізації та спільного використання файлів, яке не тільки спрощує процес адміністрування, а й відповідає найсуворішим вимогам безпеки. Воно усуває ризики від використання загальнодоступних сервісів, дозволяючи контролювати розташування сховища даних, задовольняючи потребу сучасних компаній у безпечному доступі до файлів, а також їх синхронізації та спільному використанні. підтверджується зростанням продажів на 200% у річному обчисленні. Наразі це рішення також доступне лише з дата-центрів в Ешберні та Лондоні.

Acronis Data Cloud забезпечує спільне управління та інтеграцію з такими системами автоматизації бізнесу постачальників послуг як Odin Automation, Hostbill, ConnectWise Automate, Autotask та WHMCS. Єдина система звітності про використання ресурсів, загальна система безпеки, заснована на політиках, загальний інтерфейс REST API дозволяють постачальникам послуг пропонувати більше продуктів, не вносячи суттєвих змін до їхніх бізнес-процесів.

Доступність кількох сервісів у межах однієї платформи дозволяє партнерам заробляти більше, здійснюючи перехресні продажі, та поєднуючи в набори різні продукти. Таким чином Acronis Data Cloud допомагає постачальникам послуг збільшувати середній виторг на одного користувача та утримувати клієнтів. Партнер також може використовувати свій логотип та фірмові кольори в оформленні інтерфейсу сервісів.

Acronis Data Cloud не тільки легко впроваджується і не вимагає початкових капіталовкладень, але і завдяки прозорому ліцензуванню з оплатою в міру використання може експлуатуватися з нульовими капітальними витратами. Acronis Data Cloud підходить для будь-яких бізнес-моделей, що дозволяє гнучко керувати ціноутворенням та клієнтськими пропозиціями, а також підтримуючи будь-який тип впровадження.

Інші новини