+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis представив результати дослідження Cyber ​​Protection Week

Acronis презентувала результати дослідження Тижня кіберзахисту

Acronis представила результати щорічного опитування Тижня кіберзахисту, яке виявило небезпечний дисбаланс між необхідністю захисту даних та неефективністю інвестицій компаній у досягнення цієї мети.

Хоча компанії придбали нові системи в 2020 році для забезпечення безпеки віддалених співробітників під час пандемії COVID-19, ці інвестиції не окупаються. Глобальне опитування показало, що 80% компаній в даний час використовують до 10 рішень для захисту даних і кібербезпеки одночасно, однак більше половини цих організацій зазнали непередбачених простоїв через втрату даних в минулому році.

Результати щорічного опитування Acronis, в якому було опитано 4 400 IT-користувачів і фахівців в 22 країнах на шести континентах, розвіюють міф про те, що просте включення додаткових рішень вирішить проблеми кібербезпеки і захисту даних. Інвестування в все більше і більше рішень не тільки не забезпечує сильнішу безпеку, але в багатьох випадках спроби керувати безпекою за допомогою декількох рішень створюють більшу складність і меншу прозорість для ІТ-команди, що збільшує ризик.

«Цьогорічне дослідження Тижня кіберзахисту чітко показує, що більше рішень не забезпечують більш сильного захисту, оскільки використання окремих інструментів для усунення конкретних типів вразливостей є складним, неефективним і дорогим», – сказав засновник і генеральний директор Acronis. « Ці результати підтверджують наше переконання, що розумнішим підходом є кіберзахист, який об'єднує захист даних, кібербезпеку та управління кінцевими точками в одне ціле».

Ситуація ускладнюється тим, що користувачі та ІТ-фахівці не усвідомлюють, які для них доступні можливості ІТ та кібербезпеки, що може призвести до втрати дорогоцінного часу, грошей та безпеки.

68% ІТ-користувачів та 20% ІТ-спеціалістів не знали, чи були їхні дані змінені без їхнього відома, оскільки їхнє рішення ускладнює ідентифікацію такого роду злому.

43% ІТ-користувачів не знають, чи зупиняє їх антивірусне програмне забезпечення загрози нульового дня, оскільки їхнє рішення не робить цю інформацію легкодоступною. Легкий доступ до такої інформації про кібербезпеку має вирішальне значення для забезпечення захисту даних.

10% ІТ-фахівців не знають, чи підпадають їхні організації під дію положень про захист даних. Якщо особи, відповідальні за забезпечення конфіденційності персональних даних, не знають, що вони винні, вони не можуть реалізувати стратегії або оцінити рішення, необхідні для дотримання вимог. Це невігластво ставить бізнес під величезний ризик отримання великих штрафів за потенційні порушення у 2021 році.

Для тих, хто використовує кілька рішень для виконання своїх завдань з ІТ та кібербезпеки, непрозорість такої інформації лише посилюється. Вони не тільки повинні пам'ятати, яке рішення надає ту чи іншу точку даних, але вони також постійно перемикаються між консолями, щоб знайти потрібні деталі, що призводить до неефективності.

Acronis давно знає про проблеми з вартістю, ефективністю та безпекою, пов'язані з кількома рішеннями, тому компанія започаткувала кібербезпеку, об'єднавши передові технології кібербезпеки, найкраще в своєму класі резервне копіювання та управління комп'ютером в одному рішенні. Керовані постачальники послуг можуть створювати свої ІТ-послуги на хмарі Acronis Cyber Protect Cloud, а компанії можуть отримати такі ж уніфіковані можливості з локальним рішенням Acronis Cyber Protect 15.

Опитування також виявило разюче слабкий підхід до захисту даних серед ІТ-користувачів. 83% ІТ-користувачів минулого року проводили більше часу за користуванням своїми пристроями, але лише половина з них вжила додаткових заходів для їх захисту.

33% зізнаються, що не оновлювали свої пристрої принаймні тиждень після отримання повідомлення про проблему.

90% ІТ-користувачів повідомили про виконання резервного копіювання, але 73% безповоротно втратили дані принаймні один раз, що свідчить про те, що вони не знають, як правильно створити резервну копію або відновити.

Зусилля людей щодо захисту своїх даних не захищають їх від загроз, що, ймовірно, пов'язано з помилковими припущеннями (наприклад, переконанням, що Microsoft 365 створює резервні копії їхніх даних) або використанням автоматизованих рішень.

Окремі ІТ-користувачі можуть отримати такий же інтегрований кіберзахист, як MSP та ІТ-фахівці, з Acronis True Image 2021, першим особистим рішенням з кібербезпеки, яке поєднує захист від шкідливих програм із розширеним штучним інтелектом та відзначеним нагородами резервним копіюванням.

Проблеми захисту даних, додатків і систем продовжуватимуть зростати в постпандемічному світі. Щоб захистити ваші дані, Acronis рекомендує п'ять простих кроків: резервне копіювання важливих даних. Зберігайте кілька резервних копій: одну локальну копію для швидкого відновлення, а іншу в хмарі, щоб гарантувати відновлення, якщо ваші копії будуть знищені в результаті катастрофи; Оновлення операційних систем і додатків. Застарілим системам і додаткам не вистачає патчів безпеки, які заважають кіберзлочинцям отримати доступ. Потрібна регулярна корекція, щоб уникнути експлойтів; не відкривайте підозрілі електронні листи, посилання та вкладення. Більшість заражень шкідливим програмним забезпеченням є результатом методів соціальної інженерії, які змушують нічого не підозрюючих людей відкривати заражені вкладення електронної пошти або натискати посилання на веб-сайти, на яких розміщено шкідливе програмне забезпечення; Встановіть програмне забезпечення для захисту від шкідливих програм і програм-вимагачів, увімкнувши автоматичні оновлення, щоб захистити вашу систему від шкідливих програм. Подумайте про використання єдиного рішення з кібербезпеки для централізованого управління та інтегрованого захисту, необхідного для задоволення сучасних іт-вимог.

Інші новини

Найкраща ціна