+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis надасть Інтеру рішення для резервного копіювання даних та аварійного відновлення роботи, а також хмарне сховище

Acronis надасть Інтеру рішення для резервного копіювання даних та аварійного відновлення роботи, а також хмарне сховище

Компанія Acronis займеться забезпеченням захисту даних футбольного клубу «Інтер», що базується в Мілані.

Acronis домовилася з футбольним клубом «Інтер» про надання йому своїх рішень для резервного копіювання даних та аварійного відновлення роботи, а також хмарного сховища. Компанія стверджує, що «Інтер» зможе відновлювати дані менш як за 15 секунд.

У Acronis зазначають, що «Інтер» дуже популярний і має 250 млн шанувальників у всьому світі. Разом із ними клуб генерує "сотні петабайт інформації", повідомила компанія. Для захисту його даних, програм та систем Acronis буде використовувати свої рішення для резервного копіювання даних та аварійного відновлення роботи, а також хмарне сховище. Як повідомляє компанія, обсяг даних, які можна розмістити у сховищі, не обмежений. В Acronis вважають, що це допоможе клубу зростати далі.

Acronis стверджує, що її рішення для резервного копіювання даних є найшвидшими на ринку, і завдяки їх використанню «Інтер» зможе відновлювати дані менш ніж за 15 секунд. Також компанія обіцяє забезпечити безпечний доступ до даних з будь-якої точки земної кулі, що стане в нагоді команді у поїздках.

Acronis розробляє рішення для резервного копіювання, захисту, аварійного відновлення, корпоративної синхронізації файлів та надання спільного доступу до них. У рішеннях використовується гібридне зберігання даних: локальне, хмарне чи периферійне. Також застосовуються елементи штучного інтелекту та аутентифікації на основі блокчейну. Захист Acronis розрахована на різні типи даних, що знаходяться у різному середовищі, у тому числі фізичні, віртуальні, хмарні та дані мобільних додатків.

Флагманським продуктом компанії є лінійка рішень для резервного копіювання та аварійного відновлення даних на серверах та робочих станціях Acronis Backup.

Футбольний клуб «Інтернаціонале», або «Інтер», заснований 1908 р., є одним із найтитулованіших футбольних клубів Італії. Клуб тричі вигравав Кубок УЄФА, двічі – Кубок Європи та Міжконтинентальний кубок, по одному разу – Лігу чемпіонів УЄФА та Клубний кубок світу ФІФА.

У 2016 р. «Інтер» був другим за популярністю клубом в Італії та восьмим у Європі. У червні 2016 р. мажоритарним акціонером клубу стала китайська компанія Suning, яка провела низку реформ, спрямованих на покращення фінансових показників. "Інтера".

Інші новини