+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis оголосила про відкриття доступу сторонніх розробників до платформи Acronis Cyber ​​Platform

Acronis оголосила про відкриття доступу сторонніх розробників до платформи Acronis Cyber ​​Platform

Acronis оголосила про відкриття широкого доступу сторонніх розробників до своєї базової платформи Acronis Cyber ​​Platform, щоб стимулювати розширення функціональності та інтеграцію додатків та одночасно збільшити можливості розробників у широкій екосистемі Acronis.

Платформа Acronis Cyber ​​Platform є основою для всіх сервісів, що надаються компанією, і включає набори API, інструментів для розробників (SDK) і приклади вихідного коду. Сьогодні компанія Acronis відкриває доступ до API, який раніше був доступний лише співробітникам Acronis та деяким партнерам, з якими платформа інтегрується, такими як ConnectWise, Microsoft та Google.

Використовуючи можливості платформи, розробники можуть створювати нові джерела даних, сховища даних та функції управління, а також інтегрувати свої програми з рішеннями Acronis для кіберзахисту. Крім того, вони можуть інтегрувати технології Acronis у свої програми, системи та хмарні торгові майданчики. Таким чином, незалежні постачальники ПЗ (ISV), OEM-виробники, сервіс-провайдери, продавці ПЗ та кінцеві користувачі зможуть підвищити свою рентабельність та вирішувати більше завдань для себе та розвивати екосистему Acronis. Зараз компанія Acronis обслуговує співтовариство із 50 тисяч партнерів у каналі продажів, 500 тисяч компаній та 5 млн кінцевих користувачів.

Запуск платформи Acronis Cyber ​​Platform реалізує ідею Acronis про те, що сучасний кіберзахист повинен об'єднувати захист даних, кібербезпеку та приватність. У сучасному світі щодня зростає і обсяг даних, що обробляються, і кількість варіантів їх використання, а також кількість їх джерел і сховищ. Єдиний спосіб повністю проконтролювати та захистити ці дані – реалізувати П'ять векторів кіберзахисту, а саме безпеку, доступність, приватність, автентичність та захищеність даних (SAPAS).

Існуючі сервіси Acronis для резервного копіювання, синхронізації та обміну файлами, нотаризації та аварійного відновлення вже створені за ідеологією SAPAS і побудовані за допомогою Acronis Cyber ​​Infrastructure, Acronis Cyber ​​Cloud та API платформи Acronis Cyber ​​Platform.

«Розширення наших перевірених рішень щодо кіберзахисту за допомогою відкриття нашої платформи та її API показує ринку наше бачення і дає ISV, OEM-виробникам, сервіс-провайдерам та корпоративним розробникам можливість як розширювати можливості своїх додатків, і доповнювати функціональність рішень щодо кіберзахисту компанії Acronis, так і робити їх доступними для нашої партнерської екосистеми, – зазначив засновник і генеральний директор Acronis. – Ми відомі високою якістю наших розробок, і ми сподіваємося побачити швидке впровадження інновацій розробниками у всьому світі, які використовують бурхливе зростання обсягів світових даних із таких джерел, як ІІ, інтернет речей, периферійні обчислення (Edge) та хмари. Незалежні виробники ПЗ (ISV), OEM-виробники, сервіс-провайдери та розробники можуть підвищити конкурентоспроможність свого бізнесу та збільшити виручку за допомогою рішень на Acronis Cyber ​​Platform та доступу до партнерської екосистеми Acronis».

Доступ до платформи дає стороннім розробникам широкі можливості працювати з кожним вектором безпеки окремо або з усіма п'ятьма відразу – як робить Acronis Total Protect. Новий продукт Acronis Total Protect надає новий рівень кіберзахисту за рахунок інтеграції в єдиному рішенні функцій резервного копіювання, кібербезпеки та централізованого управління системами. Революційний продукт, який буде офіційно випущений на Глобальному кіберсаміті Acronis.

У рамках сьогоднішнього оголошення компанія Acronis також повідомляє, що проводить ребрендинг своїх продуктів, який краще відображає потенціал зростання, який кіберзахист дає самій компанії та її партнерській екосистемі.

Acronis Cyber ​​Cloud (раніше Acronis Data Cloud) – це платформа, яка дозволяє сервіс-провайдерам надавати кіберзахист ефективно та безпечно. Найближче оновлення для Acronis Cyber ​​Cloud 7.9 стане доступним всім клієнтам та партнерам Acronis до кінця квітня і включатиме серед інших нових функцій підтримку резервного копіювання G Suite та захист від криптомайнінгу.

Acronis Cyber ​​Infrastructure (раніше Acronis Software-Defined Infrastructure) – це масштабоване рішення для створення програмно-визначеної інфраструктури на базі стандартного обладнання та підтримуючого всі види навантажень для роботи з даними.

Директор з досліджень компанії IDC зазначив: «За оцінками досліджень, у наступні п'ять років буде розгорнуто стільки ж додатків, скільки за попередні 40 років, і це вимагатиме не лише кращого управління даними, а й нового рівня їхнього захисту. Компанія Acronis адаптує свою ринкову стратегію та швидко нарощує пул партнерів у каналі продажів. З виходом платформи Acronis Cyber ​​Platform компанія дозволить своїм партнерам збільшувати виручку, знижувати відтік клієнтів і отримувати конкурентні переваги для бізнесу – все це завдяки заснованим на сучасно відкритому API рішенням і своєму торговельному майданчику. Компанія Acronis націлена на кіберзахист, і нова платформа Acronis Cyber ​​Platform має надати її екосистемі нового прискорення».

Інші новини