+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis оголосила про інтеграцію рішення Acronis Data Cloud із системою Autotask Professional Services Automation (PSA)

Acronis оголосила про інтеграцію рішення Acronis Data Cloud із системою Autotask Professional Services Automation (PSA). Тепер сервіс-провайдери зможуть гнучко формувати пакетні пропозиції щодо захисту даних безпосередньо з консолі Autotask.

Підключивши до Autotask консоль керування Acronis Data Cloud, сервіс-провайдери зможуть повністю автоматизувати створення запитів до Autotask на підставі повідомлень від Acronis Data Cloud, надання послуг із захисту даних та виставлення рахунків користувачам, встановлення рівнів використання сервісів Acronis Data Cloud клієнтами на основі планів Autotask.

Зараз Autotask повністю інтегрується з Acronis Backup Cloud – найповнішим рішенням класу Backup-as-a-Service у світі, яке підтримує понад 20 різних платформ, включаючи віртуальні, фізичні та хмарні середовища. А найближчими місяцями інтеграцію отримають Acronis Disaster Recovery Cloud, Acronis Files Cloud та інші рішення Acronis Data Cloud.

Нещодавно оголошене злиття корпорації Autotask з компанією Datto не змінило прагнення Acronis підтримувати користувачів програмного забезпечення Autotask. Acronis і Autotask залишаються ідеальним тандемом для сервіс-провайдерів, які прагнуть надавати своїм клієнтам найінноваційніші, найпростіші у використанні та комплексні послуги захисту даних.

Дані – це один із найцінніших комерційних активів. Тому їх захист від випадкових чи зловмисних загроз за допомогою зручних та надійних рішень для резервного копіювання є дуже важливим. Інтеграція Acronis Data Cloud з Autotask допоможе постачальникам легко розширювати і формувати нові пакети послуг, а користувачам отримувати затребувані сервіси для захисту даних на вигідних умовах.

Acronis пропонує 30-денну повнофункціональну пробну версію Acronis Data Cloud, яка може бути інтегрована з Autotask та іншими рішеннями типу PSA.

Інші новини