+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Backup тепер підтримує формат даних SAP HANA

Acronis Backup тепер підтримує формат даних SAP HANA

Acronis, розробник рішень у галузі кібербезпеки, оголосив, що система резервного копіювання та відновлення даних Acronis Backup тепер підтримує формат даних SAP HANA.

Компанії та корпорації по всьому світу стикаються з необхідністю зберігання все більших обсягів інформації, і часом вони зберігають більше інформації у своїх ЦОДах, ніж на кінцевих пристроях. Цілодобово нові дані надходять з величезної кількості джерел, у різних форматах і на різних платформах.

Для досягнення гнучкості в обробці даних та збільшення експлуатаційної ефективності понад 27 тис. підприємств, за даними Acronis, обирають бази даних SAP HANA. Значний обсяг даних, а також аналіз процесів, що постійно ведеться в режимі реального часу, вимагають надійного захисту, регулярного резервного копіювання та можливості швидкого відновлення у разі необхідності. Тепер, завдяки системі Acronis Backup із вбудованою підтримкою SAP HANA, захистити важливі дані стало ще простіше та швидше.

SAP HANA є новою платформою, підтримка якої вбудована в Acronis Backup, крім більш ніж двадцятьма платформами для фізичних, віртуальних, прикладних, хмарних, мобільних та користувачів систем. Більше того, підтримка резервного копіювання та відновлення даних SAP HANA є першим кроком до створення глибокої інтеграції сервісів кіберзахисту Acronis та рішень SAP HANA для керування даними.

Інші новини

Найкраща ціна