+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Backup 12.5 - Acronis випустила велике оновлення рішення для резервного копіювання Acronis Backup

Acronis Backup 12.5 - Acronis випустила велике оновлення рішення для резервного копіювання Acronis Backup

Acronis випустила велике оновлення свого корпоративного рішення для резервного копіювання Acronis Backup 12.5, додавши до нього підтримку фізичної передачі даних на носіях, можливості по кросплатформовій міграції віртуальних машин, захист від прихованого майнінгу шкідливим програмним забезпеченням, а також локалізацію на нові мови. /p>

Для великих організацій у цьому оновленні збільшено кількість пристроїв, якими можна керувати з одного сервера управління до 8 000, що дозволяє адміністраторам компаній будь-яких розмірів ефективно захищати всі свої дані, програми та системи через простий веб-інтерфейс.

Нові функції оновлення Acronis Backup 12.5 Update 4. Фізична передача даних: можливість швидше виконати створення первинної резервної копії, зберігши її на жорсткий диск та відправивши до центру обробки даних Acronis.

Підвищена масштабованість: економія інфраструктурних ресурсів за рахунок управління 8000 пристроїв з одного сервера управління. Локалізація семи нових мов: болгарська, норвезька, шведська, фінська, сербська, малайська та індонезійська.

Покращений активний захист: розпізнавання програм для прихованого майнінгу криптовалют; захист мережних папок, розмічених як локальні диски.

Кросплатформова міграція віртуальних машин: можливість конвертувати файли резервних копій у файли віртуальних дисків (формати VHDX, VMDK), які можна запускати під VMware Workstation та гіпервізором Microsoft Hyper-V.

Підтримка нових операційних систем та гіпервізорів: Microsoft Exchange Server 2019, Windows Server 2019 з Hyper-V, Microsoft Hyper-V Server 2019, VMware vSphere 6.7 update 1, Citrix XenServer 7.6, RHEL 7.6, Ubuntu 18.10, Fedora 25, 26, 27, 28, 29, Debian 9.5, 9.6, Windows XP SP1 (x64), SP2 (x64), (x86).

Оновлення безкоштовне для користувачів Acronis Backup 12.5.

Технологія Acronis допомагає компаніям реалізувати п'ять напрямків кіберзахисту – безпеку, доступність, приватність, автентичність і захищеність (SAPAS), повністю захищаючи дані від сучасних кіберзагроз і водночас зберігаючи їх легко доступними та верифікованими.

Як результат, компанія Acronis отримала статус «вибір клієнтів» у Gartner Peer Insights у номінації «Резервне копіювання для центрів обробки даних та відновлення даних». Дедалі більше провідних світових брендів, виробників та спортивних команд вибирають рішення Acronis для захисту критично важливих даних. Acronis також був удостоєний найвищої з можливих оцінок у двох нещодавніх звітах з технологічної галузі, які випустила дослідницька компанія G2 Crowd: Grid Report for Server Backup, 2019 та Enterprise Grid Report для Server Backup, 2019.

Інші новини

Найкраща ціна