+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis® Recovery™ для MS SQL Server - нове рішення представлене в Україні.

Acronis® Recovery™ for MS SQL Server - перший продукт серії, розробленої для захисту SMB та баз даних підприємств

Компанія Acronis представила новий комплекс програмного забезпечення Acronis Recovery for MS SQL Server , спеціально розроблений для копіювання та відновлення баз даних, включаючи SQL Server, Oracle та MS Exchange.

Acronis Recovery виводить продукти лінійки Acronis True Image на новий рівень, посилюючи і водночас спрощуючи процес керування резервним копіюванням баз даних. IT-менеджери та адміністратори (DBA) зможуть швидко та легко, не наражаючи на ризик інформації, знімати образи баз даних та відновлювати їх на момент виникнення помилки, включаючи таблиці, файли реєстрації та інші компоненти. Новий продукт включає спеціальну консоль управління, а також дає можливість зменшувати розмір створюваних образів баз даних на 90 відсотків початкового за допомогою виключної технології оптимізації резервних копій. Також Acronis Recovery дозволяє здійснювати резервне копіювання на FTP сервер без попередньої підготовки, забезпечуючи тим самим швидке та надійне зберігання резервних копій. - говорить Уолтер Скотт, виконавчий директор компанії Acronis. "Віруси атакують не тільки персональні комп'ютери - їх нападу також зазнають сервери Microsoft SQL Server. Наявність Acronis Recovery допоможе зберегти велику кількість часу, яка могла б знадобитися для усунення помилок пошкодженої бази даних.

Acronis Recovery for MS SQL Server дозволяє практично миттєво відновлювати інформацію з помилки чи порушення цілісності даних, виключаючи цим втрату працездатності. SQL версія також забезпечує збереження образів бази через сервер FTP. IT-менеджери можуть автоматично створювати та надсилати електронною поштою покрокові інструкції для відновлення баз даних.

Основні можливості Acronis Recovery for MS SQL Server:

  • Автоматичне відновлення даних до точки збою
  • Покрокове відновлення до будь-якого моменту часу на вибір з детальними інструкціями
  • Налаштування стратегії резервного копіювання за допомогою майстра
  • Створення плану аварійного відновлення даних
  • Централізоване управління - консоль управління автоматично виявляє всі сервери баз даних в мережі.
  • Архіви меншого розміру, з якими легше працювати

Інші новини

Найкраща ціна