+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Backup & Recovery® 11.5 для Microsoft® SQL Server – резервне копіювання Microsoft SQL Server за один прохід.

Запатентована компанією Acronis технологія резервного копіювання поєднує дві операції резервного копіювання в одну, крім необхідності створювати окремі заходи для захисту даних та аварійного відновлення систем Microsoft SQL Server. Серед переваг цього рішення є більш надійне та менш тривале резервне копіювання, економічне витрачання місця у сховищах, а також відновлення даних на рівні об'єктів SQL. Резервне копіювання забезпечує повний захист сервера та дозволяє відновлювати дані на рівні об'єктів SQL. Для відновлення будь-яких об'єктів, включаючи диски, файли, бази даних або сервер SQL повністю, використовуються одні й самі резервні копії і той самий зручний інтерфейс. Acronis Backup & Recovery 11.5 для Microsoft SQL Server доступний у складі оновлення Acronis Backup & Recovery 11.5 Update 1.

Нове у версії

•    Інтерфейс відновлення з підтримкою об'єктів SQL.
•   Вилучення даних або відновлення вибраних елементів баз даних SQL безпосередньо з резервної копії.
•    Автоматичне ведення каталогу даних SQL, що зберігаються в резервних копіях.
•    Підтримка Microsoft SQL Server 2012 та відмовостійких кластерів SQL Server.

Ліцензування

Для використання функцій Acronis Backup & Recovery 11.5 для Microsoft SQL Server у продуктах Acronis Backup & Recovery® 11.5 Advanced Server для Windows та Acronis Backup & Recovery® 11.5 Server для Windows потрібна відповідна ліцензія. Це може бути одна з двох наведених нижче ліцензій на програмні продукти або окрема ліцензія для підключення додаткового компонента до вже встановленого продукту:Ліцензія на пакет Acronis Backup & Recovery 11.5 Advanced Server для Windows з компонентом Microsoft SQL Server. Ліцензія на додатковий компонент Acronis Backup & Recovery 11.5 Microsoft SQL Server для використання у складі вже встановлених продуктів Acronis Backup & Recovery 11.5.

Оновлення з попередніх версій
Користувачі Acronis Recovery для Microsoft SQL Server можуть придбати оновлення до Acronis Backup & Recovery 11.5 для Microsoft SQL Server.

Інші новини