+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Abbyy стала світовим лідером ринку рішень для інтелектуальної обробки документів за даними консалтингової та дослідницької компанії Everest Group

Abbyy стала світовим лідером ринку рішень для інтелектуальної обробки документів за даними консалтингової та дослідницької компанії Everest Group

Everest Group визнала Abbyy світовим лідером ринку рішень для інтелектуальної обробки документів

Abbyy стала світовим лідером ринку рішень для інтелектуальної обробки документів за даними консалтингової та дослідницької компанії Everest Group. Згідно звіту Intelligent Document Processing PEAK Matrix Assessment 2019, Abbyy очолила список із 16 вендорів. Порівняння проводилося на основі аналізу низки показників, таких як вплив на ринок, інноваційний підхід та успішна реалізація проектів.

Everest Group відносить до Intelligent Document Processing (IDP) програмне забезпечення та рішення, які обробляють дані з документів – електронних, PDF та сканів. Рішення для інтелектуальної обробки інформації визначають тип документа та витягують цінну інформацію за допомогою технологій штучного інтелекту (ІІ), таких як комп'ютерний зір, оптичне розпізнавання символів, обробка природної мови, машинне та глибоке машинне навчання. Як правило, ці рішення легко інтегруються з внутрішніми ІТ-системами та платформами для автоматизації.

«Двозначне зростання виручки групи компаній за підсумками 2018 р. підтверджує, що компанії зацікавлені у застосуванні технологій штучного інтелекту у завданнях, пов'язаних із обробкою інформації. Ми продовжуємо розробляти нові продукти та рішення, які допомагають прискорити цифрову трансформацію бізнесу».

Визнання Abbyy лідером в області IDP підтверджується високими операційними показниками у 2018 р. Доходи групи компаній зросли на 15% у доларах, глобальна партнерська мережа Abbyy розширилася більш ніж на 20%, а виторг від рішень у галузі інтелектуальної обробки інформації збільшився на 34%, що в п'ять разів вище середньоринкового зростання. Минулого року група компаній також уклала стратегічні партнерства з провідними виробниками RPA-рішень, включених до звіту Everest Group Robotic Process Automation (RPA) – Technology Vendor Landscape with Products PEAK Matrix Assessment 2018 – UiPath, BluePrism та NICE Systems.

«Abbyy стала лідером 2019 р. з програмних продуктів в області IDP з оцінки Everest Group. Велика партнерська екосистема, в яку входять RPA-вендори, постачальники ІТ-послуг та системні інтегратори, і високий рівень реалізації проектів, дозволяють Abbyy сильно впливати на ринок, – зазначив директор практики Everest Group. – Abbyy надає корпоративним клієнтам інтелектуальні рішення для роботи з документами, що гнучко налаштовуються під завдання бізнесу. Все це робить рішення затребуваними у компаній різних галузей».

Інші новини