+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Abbyy розробила додаток для швидкого оцифрування будь-яких документів для PricewaterhouseCoopers

Abbyy розробила додаток для швидкого оцифрування будь-яких документів для PricewaterhouseCoopers

Abbyy розробила для мережі фірм PwC мобільний додаток для швидкого оцифрування будь-яких документів. Рішенням користуються співробітники практик аудиту або бізнес-консультування PwC для обробки клієнтської документації, наприклад наказів або договорів.

Мобільний сканер на базі технологій Abbyy працює на всіх корпоративних смартфонах PwC. За допомогою програми співробітник може за кілька секунд сфотографувати будь-який документ і перетворити його на PDF з можливістю пошуку. Оцифровані документи надходять до корпоративних сховищ на базі Microsoft Onedrive та Google Drive для додаткової перевірки та аналізу даних.

У програму PwC для iOS та Android вбудовані інтелектуальні технології Abbyy. Вони автоматично покращують якість зображень: визначають межі документа на фотографії, обрізають фон та вирівнюють документ. Після попередньої обробки документи надходять до Abbyy FineReader Server – серверне рішення для повнотекстового розпізнавання документів та їх перетворення на PDF. Abbyy FineReader Server конвертує скани у PDF із текстовим шаром.

Рішення інтегровано з платформою для управління мобільними пристроями Mobileiron, що забезпечує безпечну передачу та доступ до інформації з мобільних пристроїв.

«Мобільний додаток PwC значно полегшив роботу наших співробітників в офісах замовників: тепер вони можуть оцифрувати будь-який документ за пару секунд, а при необхідності легко знайти потрібні дані в корпоративному сховищі. При цьому конфіденційна інформація клієнтів та партнерів надійно захищена за допомогою сучасних технологій. У майбутньому документи у додатку можна буде зберегти і в форматі .doc»

Інші новини

Найкраща ціна