+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Abbyy оголосило про розширення присутності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

Abbyy оголосило про розширення присутності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

Abbyy, розробник рішень у галузі інтелектуальної обробки інформації та лінгвістики, оголосив про розширення присутності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Компанія відкрила новий офіс у Гонконгу – вже третє регіональне представництво Abbyy в Азії після Тайваню та Японії.

За даними IDC, у 2019 р. в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні інвестиції в штучний інтелект (ІІ) досягнуть $5,5 млрд, що на 80% вище, ніж у 2018 р. Через три роки обсяг інвестицій в інтелектуальні технології перевищить $15 млрд. Найбільший інтерес до цих рішень проявляють рітейл і банки, які використовують штучний інтелект (ІІ) у низці завдань, у тому числі – для протидії фінансовим порушенням та розвитку клієнтського обслуговування. Технології Abbyy дозволяють отримувати цінні дані з потоку неструктурованої бізнес-інформації та відіграють значну роль в інтелектуальній автоматизації цих та інших процесів.

«Бізнес в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні динамічно розвивається, і Abbyy прагне посилити свої позиції на цьому перспективному ринку. Щоб бути конкурентоспроможними, співробітники компанії повинні тісно співпрацювати з локальними клієнтами та партнерами. Тому ми прийняли рішення відкрити офіс у Гонконгу – провідному підприємницькому та фінансовому центрі в Азії», – сказав генеральний директор групи Abbyy.

Abbyy понад 14 років працює в Азії. За цей час компанія реалізувала низку проектів у фінансовій, страховій, телекомунікаційній та інших галузях. Серед партнерів Abbyy – системні інтегратори Fuji Xerox Hong Kong, Nikoyo (HK) та Tech Mahindra.

Інші новини