+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Abbyy Mobile Web Capture SDK – Abbyy представила інструментарій для розробників (SDK) для розпізнавання документів на сайтах через веб-камеру

Abbyy Mobile Web Capture SDK - Abbyy представила інструментарій для розробників (SDK) для розпізнавання документів на сайтах через веб-камеру

Abbyy представила інструментарій для розробників (SDK), завдяки якому компанії зможуть полегшити введення даних на своїх сайтах.

Нове рішення від Abbyy отримало назву Mobile Web Capture SDK, воно побудоване на JavaScript. Його можна інтегрувати з веб-сайтом або його мобільною версією, в результаті чого користувачам не потрібно буде вручну вводити дані з паспорта або прав водія - достатньо навести на документ камеру смартфона або веб-камеру і програма самостійно розпізнає потрібну інформацію. Причому жодних кнопок не потрібно натискати.

VentureBeat наводить наступний приклад використання технології. Клієнт отримує електронною поштою посилання на веб-форму заявки на автокредит. Коли вони потрапляють на ресурс, їх просять відсканувати свої права водія. Розпізнані дані автоматично потрапляють у відповідні поля.

Якщо банку потрібна перевірка адреси заявника, користувачеві може бути запропоновано відсканувати інший актуальний документ, наприклад виписку щодо руху коштів на кредитній картці або рахунок за комунальні послуги.

Mobile Web Capture SDK орієнтований на мобільні версії сайтів, якими користуються для разових операцій, на кшталт подання заявки на кредит. Користувачі не хочуть завантажувати окремі програми та воліють разово зайти на мобільний сайт. Чим менше проблем із реєстрацією, тим більша ймовірність, що користувачі продовжать працювати з цим ресурсом, зазначають в Abbyy.

Інші новини