+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Abbyy анонсувала мобільний додаток для роботи з паперовими та PDF-документами ABBYY FineScanner AI

Abbyy анонсувала мобільний додаток для роботи з паперовими та PDF-документами ABBYY FineScanner AI

Abbyy FineScanner — мобільний інструмент для роботи з паперовими та PDF-документами.

Можливості

  • Сканує будь-які документи або книги та створює електронні копії у форматах PDF або JPEG.
  • Режим оцифрування книг BookScan дозволяє обробляти розвороти книг, розрізає їх на дві сторінки, видаляє дефекти, випрямляє вигини рядків та сторінок.
  • Розпізнає текст зі скана 193 мовами та вивантажує результати у 12 популярних текстових форматів, включаючи Word, Excel, PowerPoint, PDF, при цьому зберігаючи форматування документа.
  • Дозволяє ділитися сканами поштою, роздруковувати їх, зберегти в хмарні сервіси.

ABBYY повідомила про випуску мобільної програми ABBYY FineScanner AI – оновлену версію FineScanner для iOS і Android на основі нейронних мереж. Завдяки технологіям штучного інтелекту програма допомагає користувачам просто і швидко знайти на смартфоні будь-яке зображення з текстом, щоб створити з нього документ в PDF або JPEG. Крім того, ABBYY FineScanner AI тепер може розпізнавати текст зі скана без підключення до Інтернету.

Щоб швидко знайти необхідні зображення документів, сторінок із книг, таблиць із текстом, достатньо зайти до програми та відкрити галерею. Нейронна мережа проаналізує всі файли на пристрої і покаже добірку зображень з текстом, прибравши пейзажі, портрети та ін. прибрати шуми і підвищити контрастність), а потім конвертувати в PDF, розпізнати та переслати контрагентам. Це особливо зручно, якщо на телефоні є велика кількість фотографій, знятих раніше, а потрібно знайти, наприклад, зроблений кілька днів тому знімок контракту або рахунку.

Крім того, ABBYY FineScanner AI може працювати без доступу до мережі. У такому разі розпізнавання тексту відбувається прямо на мобільному пристрої, без надсилання документів на зовнішній сервер, за допомогою комплексу технологій інтелектуальної обробки інформації ABBYY для мобільних пристроїв. Офлайн-режим підходить для тих, хто постійно працює з конфіденційними даними, кому важлива їхня безпека і висока швидкість розпізнавання – менше 2 секунд на одну сторінку. В онлайн-режимі програма дозволяє працювати з документами на більшій кількості іноземних мов, зберігати форматування тексту – заголовки, таблиці, стилі – та конвертувати скани в Word, Excel, Epub та 10 інших форматів. Технологія підтримує 193 мови розпізнавання при підключенні до інтернету та 63 мови офлайн.

Ми всі звикли чути про нейронні мережі, які обробляють зображення, щоб створювати художні ефекти, наприклад, змінити колір волосся. Застосування штучного інтелекту в мобільних додатках для продуктивності поки що велика рідкість. Сучасні технології допомагають економити час, позбавляють найнудніших завдань, наприклад, від нескінченного пошуку в галереї того самого фото з номером паспорта або важливим телефоном. Це оновлення підтверджує лідерську позицію ABBYY на ринку рішень для інтелектуального оброблення документів, тепер і на мобільних пристроях.

Представлена ​​функціональність буде особливо затребувана у співробітників банків, медичних і наукових установ, консалтингових компаній та всіх, хто працює з великою кількістю документів. Це підтверджує нещодавній проект ABBYY для мережі фірм PwC. З мобільним додатком на основі ABBYY FineScanner співробітники PwC можуть оцифрувати будь-який документ за пару секунд, а при необхідності легко знайти потрібні дані в корпоративному сховищі.

Функція пошуку зображень за допомогою нейромереж в ABBYY FineScanner AI підтримується на пристроях з iOS 11 (і вище) та з Android 6 (і вище). Розпізнавання в режимі офлайн доступне на гаджетах з iOS 10 (і вище) і Android 5 (і вище).

Всі можливості програми можна спробувати на 5 документах безкоштовно. Далі діє підписка

 

Інші новини

Найкраща ціна