+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ABBYY випускає нову версію ABBYY FineReader Online

Нові тарифні плани розраховані на максимально широкий діапазон потреб: доступні пакети на місяць та на рік, від 200 до 12000 сторінок.

Результати розпізнавання можна відразу завантажити або надіслати до хмарних сервісів: крім Google Drive™ та Dropbox™ підтримується також Microsoft OneDrive™. Всі файли FineReader Online зберігає для користувача на сервері протягом двох тижнів. Декілька документів, навіть якщо вони представлені файлами різних форматів, тепер можна в порядку об'єднати в один розпізнаний документ. Окрім офісних форматів, що широко використовуються, тепер підтримується також перетворення у формати електронних книг ePub і fb2 для зручного читання на мобільних пристроях, а також формат Microsoft® PowerPoint.

ABBYY FineReader Online дозволяє користувачам перетворювати цифрові зображення ( скани, фотографії) та PDF-файли в форматах, що редагуються, включаючи Microsoft® Word, Excel® і PDF (PDF/A), без необхідності встановлення будь-якого спеціального програмного забезпечення та з будь-якого пристрою: ПК, ноутбука, планшета або смартфона. Сервіс використовує ту ж потужну та точну технологію оптичного розпізнавання символів, що й найновіший ABBYY FineReader 12 для ПК. FineReader Online підтримує розпізнавання текстів 42 мовами, включаючи українську, дозволяє працювати з багатомовними (до трьох мов одночасно) та багатосторінковими документами, зберігає структуру та форматування текстів, включаючи марковані та нумеровані списки, стовпці та таблиці. Сервіс в даний час доступний англійською, російською та французькою мовами.

Інші новини

Найкраща ціна