+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ABBYY Lingvo x5 - нова версія електронного словника, багатофункціональної програми для професійного перекладу та вивчення іноземних мов

Функціонал для тих, хто вивчає мови, на додаток до вже наявних озвучених розмовників і слів, додатку для заучування слів та граматики, суттєво розширився. У ABBYY Lingvo x5 з'явилися нові інтерактивні вправи для поповнення словникового запасу. До програми включено всесвітньо відомий навчальний словник Collins Cobuild Advanced Learner's English Dictionary та відеословник Word Express від компанії English Club TV. В освоєнні англійської таке допоможуть ситуативні відео-діалоги Full Contact, тлумачний словник англійської мови New Oxford American Dictionary з ілюстраціями та англо-російський граматичний словник, складений лінгвістами ABBYY.

Уперше в програму включено , французькою та іспанською мовами за матеріалами двомовних словників Oxford Concise Приклади описують найпоширеніші життєві ситуації та будуть корисні у вдосконалення навичок листування. Крім того, ABBYY Lingvo x5 дозволяє створювати власні словники для роботи. Це допоможе зберегти єдність термінології при перекладі корпоративних матеріалів та спеціалізованої документації.

Для користувачів попередніх версій при переході на нову передбачена знижка 40%.

Системні вимоги для локальної установки

< h2>ABBYY Lingvo x5

< td>

Microsoft® Windows® 7, Microsoft Windows Vista®, Microsoft Windows XP (Service Pack 2 і вище), Microsoft Windows Server® 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2.

Операційна система обов'язково повинна підтримувати кирилицю.

Необхідний компонент Windows Installer версії 3.0 і вище

Операційна система
Процесор Процесор з тактовою частотою 1 ГГц і вище
Вільне місце на жорсткому диску

150 Мб – 5 Гб вільного місця на жорсткому диску , залежно від версії ABBYY Lingvo x5

Мінімально необхідна кількість оперативної пам'яті 512 Мб
Дисковод для DVD дисків Для встановлення програми.
Звукова плата, навушники або колонки Для роботи зі звуковими файлами
Microsoft Internet Explorer® 8.0, 7.0, 6.0  

Увага! Продукт вимагає обов'язкової активації через Інтернет, електронною поштою або телефоном.

Системні вимоги для мережної установки

ABBYY Lingvo x5

Вимоги до папки адміністративної установки

 1. Вільне місце на жорсткому диску: 3,2 Гб.
 2. Права на читання папки адміністративної установки у всіх користувачів (наприклад, \\MyFileServer\Program Distribs\ABBYY Lingvo x5), на комп'ютери яких передбачається встановити ABBYY Lingvo x5.
 3. При розгортанні ABBYY Lingvo x5 через Active Directory® групи Domain Computers повинні мати права читання папки адміністративної установки.

Зауваження. Сервер (\\MyFileServer), на якому створюється адміністративний пакет, який повинен бути файловим сервером під керуванням будь-якої системи, що підтримує довгі імена. , Microsoft Windows® XP або Microsoft Windows Server® 2003, Microsoft Windows Server® 2008, Microsoft Windows Server® 2008R2.

 • Вільне місце на жорсткому диску 50 Mб для створення файлів ліцензій та облікових записів.
 • Примітка. Операційна система, під керуванням якої працює сервер ліцензування, повинна допускати не меншу кількість підключень, ніж кількість усіх користувачів програми (тільки для ліцензії типу concurrent).

  Зауваження. Адміністративний пакет і сервер ліцензування можуть бути розташовані як на різних серверах, так і на одному (але обов'язково в різних папках). Примітка. Станція адміністратора ліцензій – це комп'ютер, на якому інстальовано програму ABBYY Lingvo x5 License Manager.

  1. Операційна система Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP або Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008R2. Для роботи з локалізованим інтерфейсом операційна система має забезпечувати необхідну мовну підтримку.
  2. Оперативна пам'ять: не менше 512 Мб.
  3. Вільне місце на жорсткому диску 20 Мб.

  Вимоги до робочої станції

  1. ПК із процесором сімейства Intel® Pentium®/Celeron®/Xeon™/Core 2 Duo®/i3/i5/i7, AMD K6/Athlon™/Duron™ або сумісним з ними процесором, тактова частота якого становить щонайменше 1 ГГц.
  2. Операційна система Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP або Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008R2. Для роботи з локалізованим інтерфейсом операційна система повинна забезпечувати необхідну мовну підтримку.
  3. Оперативна пам'ять: не менше 512 Мб.
  4. Вільне місце на жорсткому диску: від 2 Гб до 2,7 Гб , залежно від версії ABBYY Lingvo x5 та типу установки.

  Зауваження. Для роботи з онлайн-словниками програма ABBYY Lingvo x5 використовує протокол http, порти 80/TCP, 8080/TCP.

  Інші новини