+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ABB представила оновлену версію бібліотеки автоматизованого управління процесами видобутку та переробки корисних копалин

ABB представила оновлену версію бібліотеки автоматизованого управління процесами видобування та переробки корисних копалин

ABB представила оновлену версію бібліотеки автоматизованого управління процесами видобування та переробки корисних копалин з графічним інтерфейсом візуального контролю, головне завдання якого відображати інформацію в його ситуаційному контексті.

За словами розробника, бібліотека управління процесами видобутку та переробки корисних копалин ABB Ability System 800xA являє собою готове до використання прикладне програмне забезпечення системи автоматизації з широкими можливостями конфігурування, створене для гірської і цементної галузей. Бібліотека розроблена для досягнення високої продуктивності, технічної готовності та безпеки машин і агрегатів, а також оптимальної та ефективної роботи операторів. При необхідності функції бібліотеки ABB Ability System 800xA можуть бути встановлені у системі автоматизації ABB 800xA 6.1.

Згідно з заявою розробника, бібліотека оснащена оновленим та інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсом для екранних панелей управління та відображення, а також робочими екранами, що відображають інформацію про технологічні процеси у ситуаційному контексті. Це дозволяє інформувати про будь-яку ситуацію на підприємстві. Оновлений інтерфейс представляє широке коло налаштувань під потреби замовників, які дозволяють налаштувати найшвидший пошук необхідної інформації.

Головна особливість бібліотеки, на думку розробника, є системою аварійної сигналізації, за допомогою якої оператори можуть виявити, ідентифікувати і усунути будь-який вид виробничої проблеми в мінімальні. терміни. Особливо важливі технологічні ділянки виробничого процесу виділяються комбінацією контекстної інформації та певних колірних та графічних сигналів. Таким чином, ситуація, що вимагає негайного реагування, гарантовано знаходиться в центрі уваги оператора.

Як зазначив розробник, бібліотека ABB Ability System 800xA є частиною програмного комплекту ABB Ability MineOptimize, який на основі цифрових технологій дозволяє об'єднати воєдино продукти, сервіси та технологічні рішення, що дозволяє сучасному гірничому або цементному підприємству досягти максимальної прозорості технологічних процесів. продуктивності, енергоефективності та оптимізувати ключові показники виробництва.

Інші новини