+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

64-бітний антирукіт доступний в оновленому сканері в продуктах Dr.Web 6.0 для Windows

Оновлений сканер містить 2 версії антируткіт-модуля Dr.Web Shield, призначених для роботи в 32- та 64-бітних версіях операційних систем сімейства Microsoft Windows. Він здатний виявити 64-бітову модифікацію руткіта BackDoor.Tdss і провести лікування системи. операційна система. Така схема дозволяє шкідливій програмі взяти хід завантаження системи під контроль та обійти всі методи захисту системи від встановлення непідписаного шкідливого драйвера, після чого потай провадити зловмисні дії в системі.

Необхідність розробки повноцінних засобів боротьби з 64-бітними руткітами назрівала давно — ще наприкінці 2009 року фахівці висловили припущення про те, що поява цих шкідливих програм не за горами. Про перший 64-бітний варіант BackDoor.Tdss стало відомо на початку вересня 2010 року. На той момент вже велася активна розробка нового антируткіту Dr.Web Shield, який невдовзі увійшов до оновленого сканеру, який з жовтня 2010 року доступний для користувачів бета-версії Dr.Web CureIt!

Разом з інтеграцією з 64-бітною версією антируткіту сканер був суттєво доопрацьований з урахуванням виявлених помилок та побажань користувачів. Так, було скасовано стартову перевірку під час запуску сканера — тепер перевірка (швидка, повна чи вибіркова) починається лише за вказівкою користувача. Водночас у швидку перевірку включено сканування знімних носіїв щодо шкідливих програм, які запускаються автоматично, використовуючи вбудований у Windows механізм автозапуску — так званих «автораннерів».

Також була багаторазово прискорена перевірка великих та складних файлів, покращено лікування hosts-файлу. Нові алгоритми лікування загроз дозволили в цілому підвищити ефективність лікування вірусів і руткітів.

Для користувачів персональних та серверних продуктів Dr.Web 6.0 для Windows та Dr.Web Enterprise Suite 6.0 оновлення пройде автоматично.< /p>

Інші новини

Найкраща ціна