+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

1С створить міжнародну версію своєї системи ERP (Enterprise Resource Planning) 1С:ERP

1С створить міжнародну версію своєї системи ERP (Enterprise Resource Planning) 1С:ERP

Протягом двох-трьох найближчих місяців «1С» створить міжнародну версію своєї популярної системи ERP (Enterprise Resource Planning, планування ресурсів підприємства), яку буде простіше впроваджувати у замовників за кордоном через легшу адаптацію під місцеві реалії. Про це розповів керівник розробки 1С:ERP

Ми поставили собі за мету з ERP виділити ядро, яке можна використовувати в різних країнах як основу для розробки локальних рішень», - зазначив він.

Рішення щодо розробки міжнародної версії було прийнято у зв'язку з відповідними запитами партнерів «1С», які займаються впровадженням продукту компанії

Бета-версія міжнародної ERP з індексом 2.5.3 буде випущена в серпні чи вересні 2019 р. почнеться її фінальне доопрацювання на основі вимог партнерів, що надходять.

Англійський інтерфейс у тестовому статусі з'явився у «1С:ERP» у версії 2.4.8 вже на початку червня 2019 р.

Як тільки у сховищі конфігурації з'являються фрази або слова, що вимагають перекладу, вони відразу завантажуються на Smartcat, а після обробки також автоматично повертаються в систему назад англійською мовою.

Крім інтерфейсу, для створення повноцінної міжнародної версії «1С:ERP», зараз здійснюється і переклад її коду.

Йдеться про переклад прикладного коду вбудованою мовою програмування «1С», якою написана конфігурація ERP: назви об'єктів (метадані) конфігурації, змінні, процедури та функції. Наприклад, об'єкт «Замовлення на виробництво» в англомовній версії буде називатися ProductionOrder і т.д. д.

Представники «1C» зазначили, що мова «1С» була створена компанією з нуля і є предметно-орієнтованою мовою, призначеною для швидкого вирішення бізнес-завдань. Програми (ERP, CRM, Бухгалтерія та більше тисячі інших тиражних) написані саме на ньому. В англійській термінології такі мови називають Domain Specific Language (DSL).

Мова «1С» є складовою платформи «1С:підприємство», яка у свою чергу написана на С++ та Java, але включає компілятор власної розробки фірми «1С». За допомогою цієї платформи можна писати та виконувати бізнес-додатки мовою «1С»; вона виступає середовищем для швидкої розробки крос-платформних бізнес-додатків та середовищем їх виконання (runtime environment) у різних ОС та СУБД.

«Ми вважаємо мову “1С:підприємства” та загалом технологію та архітектуру системи є дуже ефективними для розробки бізнес-додатків, безвідносно країни, для якої вони розробляються, — запевнили представники компанії. — А для зручності міжнародних розробників випустили та розвиваємо середовище розробки 1С:Enterprise Development Tools (EDT) на основі платформи Eclipse».

Інші новини