+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

1С представила версію 3.0.9 конфігурації Електронне навчання. Корпоративний університет

1С представила версію 3.0.9 конфігурації Електронне навчання. Корпоративний університет

1С оголосила про випуск версії 3.0.9 конфігурації "Електронне навчання. Корпоративний університет" – системи дистанційного навчання для атестації та розвитку персоналу комерційних організацій, створення електронного інформаційно-освітнього середовища у вузах, коледжах та навчальних центрах.

За словами розробника, конфігурація "Електронне навчання. Корпоративний університет" наростила функціональність при одночасному спрощенні налаштування навчань та супутніх сервісів:

 • з'явилися налаштування послідовного вивчення курсів, виконання тестів та контрольних робіт, що перевіряються викладачем,
 • додано автоматичне розсилання персоніфікованих повідомлень, що настроюється користувачем, і видача випускникам електронних сертифікатів,
 • для продажу доступу до навчання створюються пін-коди, при активації яких користувачі автоматично отримують доступ до програми та до призначеного навчання,
 • автоматизовано налаштування конфігурації для роботи з "1С:Електронне навчання. Веб-кабінет викладача та студента",
 • область застосування конфігурації розширено на академічний сектор.

Повнота можливостей конфігурації "Електронне навчання. Корпоративний університет" розкривається при спільному використанні з програмним продуктом "1С:Електронне навчання. Веб-кабінет викладача та студента", зазначив розробник.

Електронні завдання

У рамках одного Проведення навчання можна задати вивчення одразу кількох електронних курсів чи тестів, а також електронних завдань, відповіді на які перевірить викладач. Спеціальна Налаштування дозволяє вивчати курси, виконувати тести та електронні завдання послідовно одне за одним або у будь-якому порядку. При послідовному виконанні електронних завдань для кожного з них вказується прохідний бал, при наборі якого студент зможе приступити до виконання наступного завдання.

Додано:

 • вага оцінки за виконання окремого завдання при підрахунку підсумкової оцінки за навчання в цілому,
 • у відомості Проведення навчання з кліку на підсумкову оцінку окремого учасника автоматично викликається звіт, який показує, як і коли учням пройшли курси, тести, виконані електронні завдання,
 • структурований перелік електронних завдань, які можна використовувати під час створення різних Проведень навчання,
 • налаштований перелік причин, з яких викладач повертає електронне завдання на доопрацювання без оцінки,
 • вказівка ​​шкали оцінок у налаштуваннях Вида навчання, що діє на всі навчання даного виду,
 • можливість вручну додавати та видаляти Учасників на навчання, відкриті для запису або з автоматичним зарахуванням,
 • скасування окремому навчається вже розпочатого навчання для того, щоб дати йому другу спробу.

Персоніфіковані повідомлення та сертифікати

Додано змінні для використання у шаблонах розсилок. У шаблонах реалізована можливість вказівки типу шаблону з наступним показом лише змінних, які доступні для зазначеного типу шаблону. Збільшено до 15 кількість типів автоматичних розсилок, додано розсилки:

 • при надсиланні електронного завдання на перевірку,
 • після перевірки викладачем електронного завдання,
 • після повернення електронного завдання на доопрацювання з налаштуванням через повернення,
 • автоматично відібраним адресатам, що дозволяє проводити розсилку за результатами поточної успішності, наприклад, тільки відстаючим, їх викладачам та менеджеру або наставнику.

З'явилася можливість перегляду всіх відправлених вручну або автоматично особистих повідомлень.

Для електронних сертифікатів, які випускаються автоматично, вказуються термін дії сертифіката, індивідуальний номер сертифіката, збільшено кількість змінних для використання в шаблоні сертифіката. Персоніфіковані сертифікати видаються у форматі PDF для друку та/або у форматі HTML для перегляду за посиланням. Додані інструменти для створення та зміни PDF-шаблону сертифіката.

Пін-коди

При використанні для роботи з конфігурацією програмного продукту "1С:Електронне навчання. Веб-кабінет викладача та студента" можливе створення та використання пін-кодів. При активації пін-коду у формі реєстрації веб-кабінету або особистих налаштувань користувач автоматично отримує вказані в налаштуваннях пін-коду права доступу та настройки автентифікації, зараховується на певне навчання, включається до навчальних груп, отримує доступ до розділів форумів та бібліотеки.

>

Використання пін-кодів під час реєстрації через веб-кабінет нових користувачів дає можливість організувати роздрібні інтернет-продажі доступу до електронного навчання. Пули пін-кодів реалізуються через інтернет-магазин, їх покупці самостійно реєструються на навчання та отримують доступ до нього, активуючи куплений пін-код.

Автоматизація встановлення та налаштування веб-кабінету

Автоматизовано налаштування конфігурації для роботи з програмним продуктом "1С:Електронне навчання. Веб-кабінет викладача та студента". Встановлення, налаштування та оновлення веб-кабінету виконуються автоматично в один клік і не потребують спеціальної кваліфікації. З використанням проектного досвіду покращено надійність роботи конфігурації з веб-кабінетом, оптимізовано продуктивність для одночасного навчання багатьох тисяч користувачів.

Використання конфігурації в електронному інформаційно-освітньому середовищі

Налаштування "Програма використовується у вузі або коледжі" включає можливість формувати (або завантажувати з 1С:Університет, 1С:Колледж або зовнішніх файлів) структуру освітньої організації, списки студентів та використовувати їх для підбору учасників навчань, у звітах, налаштуваннях доступу до форумів та розділів бібліотеки та ін.

 • підсумки Проведення навчання без використання електронних завдань,
 • кожним електронним завданням (електронним навчальним курсом, тестом, завданням на перевірку) у складі Проведення навчання з їх використанням.

Завантаженим студентам масово налаштовується доступ до програми: встановлюються права та час доступу, скидається або встановлюється випадково обраний пароль і повідомляється про нього персоніфікованою електронною розсилкою та ін.

За даними на квітень 2019 року, версія 3.0.9 надається без додаткової оплати зареєстрованим користувачам конфігурації "Електронне навчання. Корпоративний університет", який має діючий договір на інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС). Для роботи зі конфігурацією необхідно використовувати версію платформи 1С:Підприємство 8.3.5 і вище.

Інші новини