+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

«1С-Рарус» представив нове галузеве рішення «1С:ERP Управління будівельною організацією 2.0»

При розробці нового рішення фахівці «1С-Раруса» та фірми «1С» враховували досвід впроваджень більш ніж у 1000 компаніях. Програма «1С:ERP Управління будівельною організацією 2.0» використовує всі можливості технологічної платформи «1С:Підприємство 8.3», яка забезпечує масштабованість, відкритість та простоту адміністрування.

Програмний продукт включає функціонал програм «Кошторис 3» та «Модуль Управління автотранспортом для 1С: ERP». Це відкриває нові можливості програми, серед яких:

  • складання проектно-кошторисної документації;
  • управління будівельним виробництвом;
  • управління інвестиційною діяльністю;
  • > управління матеріально-технічним забезпеченням; облік роботи машин та механізмів;
  • управління продажем об'єктів нерухомості;
  • управління експлуатацією об'єктів нерухомості.

Функціонал рішення дозволяє керувати виробництвом, витратами, фінансами, розраховувати собівартість, проводити моніторинг та аналіз показників роботи компанії, вести бюджетування, регламентований облік, керувати персоналом та вести розрахунок заробітної плати. Водночас програма допомагає керувати продажами, взаємовідносинами з клієнтами, закупівлями, складом та запасами, організацією ремонтів. При цьому реалізовано можливість інтеграції із системою «1С:Документообіг». Рішення захищене від несанкціонованого використання та містить фрагменти коду, які користувач не може змінити. При цьому враховується принцип відкритості коду, що забезпечує адаптацію продукту до потреб кінцевих користувачів.

Інші новини

Найкраща ціна