+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

1C:Enterprise Development Tools 1.11.0 - нова версія інтегрованого середовища для розробки бізнес-додатків системи програм 1С:Підприємство 8

1C:Enterprise Development Tools 1.11.0 - нова версія інтегрованого середовища для розробки бізнес-додатків системи програм 1С:Підприємство 8

1C:Enterprise Development Tools – інтегроване середовище нового покоління, призначене для розробки бізнес-додатків системи програм "1С:Підприємство 8". 1C:Enterprise Development Tools передбачається використовувати для створення програм паралельно з поточним конфігуратором "1С:Підприємства 8". При цьому формат програм, що розробляються, буде повністю відповідати поточним версіям платформи "1С:Підприємство 8". Перевагами 1C:Enterprise Development Tools є: відповідність сучасним тенденціям та вимогам, швидкий розвиток інструментів розробки та можливість їх розширення.

Середовище розробки 1C:Enterprise Development Tools має ряд переваг:

 • Надає сучасний інтерфейс, що відповідає останнім тенденціям засобів розробки.
 • Дозволяє розширювати можливості середовища розробки за рахунок написання плагінів, що автоматизують роботу розробників (плагіни можуть створюватися самими розробниками).
 • Підтримує роботу з сучасними засобами командної розробки (розрахованими на багато користувачів сховищами вихідного коду) – Git, SVN і т.д.

Таким чином, використання 1C:Enterprise Development Tools підвищить комфорт та продуктивність як індивідуальної, так і командної розробки бізнес-додатків для "1С:Підприємства 8".

У версії 1.11.0 1C:Enterprise Development Tools продовжено розвиток інструментів командної розробки та проведено низку оптимізації. Підтримується робота з версіями 8.3.13 та 8.3.14 платформи "1С:Підприємство".

Оптимізація

 • Прискорено порівняння та об'єднання робочого каталогу репозиторію з довільним збереженим у Git станом проекту (коммітом).
 • Оптимізовано роботу панелі "Навігатор": зменшено споживання оперативної пам'яті та ресурсів процесора.

Розвиток механізму "Порівняння та об'єднання"

 • Операції порівняння тепер можна запускати, не чекаючи завершення попередньої операції порівняння, що виконується. *Запущені таким чином операції порівняння будуть виконані послідовно один за одним. Інтерфейс користувача при цьому блокуватися не буде.

Підвищено юзабіліті механізму порівняння:

 • покращено відображення складу об'єктів, які є джерелом підписки на події;
 • для типів відображаються кваліфікатори, можна налаштувати правила об'єднання;
 • якщо в конфігурації є кілька мов, макети типу HTML-документ порівнюються для кожної мови окремо;
 • вузли з конфліктними змінами відзначаються тепер спеціальною іконкою, і прапорець об'єднання за умовчанням у них знято;
 • недруковані символи тепер відображаються під час порівняння модулів. Це дозволяє відрізняти символи табуляції від пробілів та бачити, якою комбінацією символів закінчуються рядки;
 • в редакторі порівняння реалізовано копіювання тексту виділеного осередку . Для зручності поточний осередок виділяється точковою рамкою.

Інші зміни

 • Покращена навігація конфігурації. Контекстні команди "Сфокусувати в Навігаторі" та "Перейти до редактора об'єкта" додані до списків, пов'язаних з об'єктами конфігурації: реквізити, власники, форми, введення на підставі, підсистеми, функціональні опції, команди, макети, обмін даними.
 • Панель "Властивості" в режимі палітри властивостей тепер зберігає стан згорнутих і розкритих груп під час переходу по елементах форми або по дереву конфігурації.

Конфігурації, створені засобами версії 1.10.x 1C:Enterprise Development Tools, можна продовжувати розробляти у версії 1.11.0. При запуску нової версії 1C:Enterprise Development Tools на старій робочій області буде здійснено автоматичну міграцію проектів. Після міграції проектів продовжити їхню розробку на попередніх версіях 1C:Enterprise Development Tools буде неможливо.

Особливості версії 1.11.0

У цій версії продукту не підтримується редагування об'єкта "Зовнішні джерела даних". На даний момент зовнішні джерела даних запам'ятовуються системою у спеціальному каталозі робочого простору (у вигляді файлів) і при оновленні конфігурації бази даних автоматично переносяться в конфігурацію, що вийшла. Перейменування об'єктів конфігурації не відображатиметься в об'єктах, що не підтримуються.

У цій версії 1C:Enterprise Development Tools підтримуються інтерфейси російською та англійською мовами.

Зміна умов використання Java SE від компанії Oracle

16 квітня 2019 року корпорація Oracle змінила умови використання Oracle JDK/JRE. Відповідно до нової ліцензії більше не можна безкоштовно використовувати Oracle JDK/JRE у комерційних цілях. Раніше ми рекомендували використовувати цю збірку для запуску 1C: Enterprise Development Tools. Якщо у вас немає платної підписки, то для запуску можна використовувати одну зі збірок OpenJDK 8 – головне, щоб у збірці була підтримка JavaFX і версія була старша за 8u144. Робота 1C:Enterprise Development Tools протестована на наступних зборках:

 • Liberica JDK – без реєстрації: https://bell-sw.com/pages/java-8u212;
 • ZuluFX – без реєстрації: https://www.azul.com/downloads/zulu/zulufx/ ;
 • Oracle JDK 8u202 під "старою" ліцензією Oracle Binary Code License Agreement, завантажується з сайту Oracle з Java Archive, але потрібен обліковий запис OTN: https://www.oracle. com/technetwork/java/javase/downloads/java-archive-javase8-2177648.html .

Порядок розповсюдження та підтримки

Фірма "1С" дозволяє отримати і використовувати без додаткової плати версію 1.11.0 1C:Enterprise Development Tools тільки зареєстрованим користувачам продуктів "1С:Підприємства 8" версії не нижче ПРОФ, які мають чинний договір 1С:ІТС, та партнерам фірми "1С".

Дистрибутив 1C:Enterprise Development Tools доступний у сервісі "1С:Оновлення програм" (розділ "Технологічні дистрибутиви") на порталі 1С:ІТС за адресою portal.1c.eu. Його також планується опублікувати на диску 1С:ІТС (липневий випуск 2019 р.). Документація для розробників включена до дистрибутиву даного продукту та публікується на сайті http://its.1c.ua/.

Підтримка користувачів 1C:Enterprise Development Tools здійснюється в тому ж порядку, який передбачений для придбаного ними продукту системи "1С:Підприємство 8" та зазначений у реєстраційній картці або картці офіційної реєстрації програмного продукту.

Розвиток 1C:Enterprise Development Tools здійснюється з урахуванням досвіду використання продукту та побажань користувачів. Поділитися досвідом, надіслати відгуки та пропозиції можна за адресою v8@1c.ua, вказавши у заголовку листа "1C:EnterpriseDevelopment Tools".

На порталі https://edt.1c.ru/ подано відповіді на найчастіші запитання, приклади використання та новини проекту 1C:Enterprise Development Tools.

Інші новини

Найкраща ціна