+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

10 найважливіших оновлень в Android 10

10 найважливіших оновлень в Android 10

Android 10 вже тут! Працюючи над новою версією операційної системи, розробники Google в першу чергу прагнули полегшити повсякденне життя користувачів за допомогою функцій, заснованих на машинному навчанні і підтримують нові технології - наприклад, гнучкі пристрої та 5G. У той же час Android 10 має забезпечити більш надійний захист, прозорість та контроль над персональними даними — з цією метою розробники Google впровадили майже 50 доповнень, спрямованих на захист вашої конфіденційності. Крім того, розробники Google розробили нові інструменти, які розширять функціонал користувача, а також допоможуть вам і вашій родині встановити правильний баланс при взаємодії з технологіями.
 
Ось 10 найважливіших оновлень в Android 10.
 
Простіше, розумніше, корисніше
 
1. Функція "Швидка відповідь" тепер пропонує варіанти дій. Якщо хтось надішле вам повідомлення з адресою або відео з YouTube, Smart Reply запропонує знайти цю адресу в Google Картах або відкрити це відео на YouTube — вам не потрібно нічого копіювати та вставляти в інші програми. "Швидка відповідь" буде доступна у всіх ваших улюблених месенджерах.
 
2. Перейдіть на темний бік… використовуйте темну тему. Її можна увімкнути як на всьому телефоні, так і в окремих програмах, наприклад у Chrome, Google Фото або Календарі. Темна тема – це комфорт для ваших очей та економія заряду батареї.
 
3. У системних налаштуваннях можна увімкнути новий режим навігації за допомогою жестів, а також функцію, що дозволяє максимально використовувати простір безрамкових екранів. Достатньо провести пальцем по екрану, і ви повернетеся на попередню сторінку, перейдете на головний екран або швидко перейдіть з одного завдання на інше. Спробуйте — вам не захочеться повертатись до звичайних кнопок.
 
4. Один дотик - і функція Автоматичні субтитри додасть субтитри до відео, подкасту або аудіотреку в будь-якій програмі, а також до будь-якого контенту, який ви записали самі. Ця функція з'явиться восени, в першу чергу на пристроях Pixel.
 
Контроль за безпекою та конфіденційністю
 
5. Ви зможете встановити налаштування, які дозволять програмам отримувати доступ до вашого розташування лише доки ви в них працюєте. Крім того, вам прийде нагадування, якщо програма, якою ви користуєтеся нечасто, запросить доступ до вашої локації. При цьому ви самі зможете вирішити, чи надавати ці відомості.
 
6. Завдяки новому розділу налаштувань «Конфіденційність» важливі інструменти контролю, такі як історія програм та веб-пошуку та налаштування рекламних переваг, завжди будуть під рукою.
 
7. При оновленні системи через Google Play на ваш телефон будуть надсилатися важливі виправлення систем, що забезпечують безпеку та конфіденційність, так само, як при оновленні ваших програм. Ви отримуватимете ці виправлення відразу після того, як вони стануть доступними, — не потрібно чекати на повне оновлення ОС.
 
Правильний баланс при взаємодії з технологіями
 
8. З Android 10 вам буде простіше контролювати, де і коли на ваш телефон будуть надходити повідомлення. При переведенні пристрою в беззвучний режим повідомлення не з'являтимуться на екрані, ви зможете подивитися їх, коли вам буде зручно.
 
9. Хочете трохи побути в тиші, не зникаючи з усіх радарів? Режим концентрації уваги дозволяє вибрати програми, які відволікають вас найбільше, наприклад пошту або розсилку новин, і перевести їх в беззвучний режим. Він діятиме, доки ви його не відключите. Зареєструйтесь у програмі бета-тестування, щоб спробувати нову функцію.
 
10. Тепер додаток Family Link буде доступний на всіх пристроях з Android 9 і 10. За його допомогою батьки можуть встановлювати правила роботи в інтернеті для своїх дітей прямо в налаштуваннях «Цифрового благополуччя».
  
В Android 10 є безліч інших нововведень. Наприклад, нова функція для компаній, яка дозволяє користуватися різними клавіатурами при роботі в особистому та робочому обліковому записі. Або таймери, які обмежують час роботи на певних сайтах, щоб у вас не було спокуси провести в Інтернеті більше часу, ніж ви розраховували. Або нові інклюзивні емодзі та підтримка прямої передачі аудіосигналу на слухові апарати.
 
Разом з партнерами Google працює над тим, щоб оновити ОС на всіх пристроях або відразу випустити їх з новою версією Android вже цього року. Усі подробиці доступні на android.com/10.

Інші новини

Найкраща ціна