+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського оновила свої захисні рішення для домашніх користувачів.

«Лабораторія Касперського» поновила свої захисні рішення для домашніх користувачів. Тепер найпопулярніше з них – Kaspersky Internet Security – ще краще справляється з шифрувальниками, захищає комп'ютери Mac при підключенні до публічного Wi-Fi, а також дає можливість встановити секретний код на кожну програму на Android-пристроях.

В оновленій версії Kaspersky Internet Security передбачено індивідуальний захист доступу до програм на пристроях Android. Наприклад, якщо користувач не хоче, щоб його особисте листування в месенджерах, фотографії, список контактів, робоча пошта або будь-яка інша цінна інформація були переглянуті кимось, крім нього, він може встановити секретний код на кожну необхідну програму. У цьому випадку людина, яка не знає пароля, просто не зможе відкрити програму. Подібний варіант захисту більш ніж Актуальний, оскільки неабияка частка користувачів ділиться своїми мобільними гаджетами з іншими членами сім'ї, у тому числі з дітьми.

Безпека комп'ютерів на базі Windows та Mac також не залишилася поза увагою. Для Windows-пристроїв до рішення додано функцію захисту від зараження під час перезавантаження системи. Це дозволяє виключити ситуацію, коли деякі види шкідливого програмного забезпечення, зокрема шифрувальники, отримують контроль над процесом завантаження ОС і успішно впроваджуються в систему, поки захисне рішення не встигло активуватися.

У свою чергу користувачам комп'ютерів Mac тепер стала доступна функція шифрування інтернет-трафіку. Технологія запускається автоматично, коли ризик перехоплення даних найвищий, наприклад, при підключенні до публічних Wi-Fi мереж, а також при використанні онлайн-банкінгу або інших конфіденційних сайтів інформацією.

Kaspersky Internet Security з 2006 р. оберігає життя користувача в цифровому світі. Так, рішення захищає фінансові операції, блокує несанкціонований доступ до веб-камери та мікрофону, перевіряє безпеку Wi-Fi з'єднання, сайтів та програм, а також оберігає дітей онлайн. І це на тлі автоматичного розпізнавання та блокування всіх типів кіберзагроз.

Крім Kaspersky Internet Security «Лабораторія Касперського» також оновила користувальницьке рішення з максимальним рівнем захисту – Kaspersky Total Security, яке крім усього арсеналу Kaspersky Internet Security містить «Менеджер паролів», Kaspersky Safe Kids, функції шифрування та резервного копіювання.

Інші новини