+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

«Лабораторія Касперського» та Рада Європи спільно захищатимуть права людини в інтернеті

Рада Європи, «Лабораторія Касперського» та низка провідних технологічних компаній підписали угоду з метою забезпечення захисту прав людини та гарантії дотримання законів в інтернеті. Церемонія підписання відбулася в рамках Всесвітнього форуму, який проходить у ці дні в Страсбурзі, на підтримку демократії (World Forumfor Democracy). З боку Ради Європи угоду підписав Генеральний секретар організації Турб'єрн Ягланд(Thorbjørn Jagland), з боку «Лабораторії Касперського» – віце-президент у зв'язках із державними органами Антон Шингарьов.. >

Крім «Лабораторії Касперського» до угоди з Радою Європи також приєдналися такі світові технологічні лідери, як Apple, Deutsche Telekom, Facebook, Google, Microsoft, Orange та Telefónica. Свою підтримку цьому проекту також висловили великі технологічні асоціації, зокрема некомерційна міжнародна організація Computer & Communications Industry Association (CCIA), європейський представник індустрії цифрових технологій DIGITALEUROPE, найбільша в Європі спільнота середнього та малого бізнесу в IT-сфері European Digital SME Alliance, асоціація європейських телекомунікаційних Association (ETNO), представник інтересів операторів мобільного зв'язку по всьому світу – асоціація GSMA та неурядова міжнародна організація Global Network Initiative (GNI).

Підписана угода стала черговим етапом реалізації ухваленої Радою Європи стратегії управління інтернетом у 2016-2019 роках, основна мета якої – підтримка та захист громадян в інтернеті, гарантія дотримання їх прав, забезпечення рівності та свободи висловлювань, а також боротьба з кіберзлочинністю та тероризмом. Для досягнення поставлених цілей Рада Європи має намір тісно співпрацювати як з організаціями, що вже підписали угоду, так і з іншими партнерами в майбутньому.

Інші новини