+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Акції
Trade-In Promotion перехід на NAKIVO Backup & Replication з конкурентних рішень резервного копіювання та захисту даних

Trade-In Promotion перехід на NAKIVO Backup & Replication з конкурентних рішень резервного копіювання та захисту даних

Switch to NAKIVO Backup & Replication from competitor backup vendors на спеціальних trade-in prices. Виберіть NAKIVO Backup & Replication - більш доступне рішення для захисту даних, яке забезпечує функціональність корпоративного рівня для віртуальних, фізичних, хмарних та SaaS-систем.

Акція поширюється виключно на поточних клієнтів однієї з компаній-конкурентів NAKIVO. Ці клієнти повинні мати чинну безстрокову ліцензію не менше ніж на 2 сокети або чинну ліцензію за підпискою не менше ніж на 10 екземплярів/робочих навантажень.

Трейд-ін доступний лише для еквівалентної кількості сокетів конкурента у безстроковій ліцензії.

Обмін доступний лише для еквівалентної кількості екземплярів/робочих навантажень конкурента в ліцензії на передплату.

Відповідні ліцензії від Vembu, Datto, Altaro або Veeam можна перемикати лише на версії NAKIVO Backup & Replication Pro, Enterprise та/або Enterprise Plus.

Підходящі ліцензії від Dell, Cohesity, Rubrik, Commvault, Zerto, Unitrends, Acronis, Avamar або Netbackup можна переключити лише на випуски NAKIVO Backup & Replication Enterprise або Enterprise Plus.

Право на участь визначатиметься на власний розсуд NAKIVO.

Підтвердження покупки відповідного продукту конкурента необхідно надіслати до NAKIVO на адресу sales@nakivo.com. Доказом може бути скріншот екрану ліцензування продукту або оплата. квитанція про ліцензію конкурента, яка включає кількість охоплюваних сокетів/ліцензій дата закінчення терміну підтримки та ім'я клієнта.
The Promotion is valid until June 30, 2023. 
Прототип може бути не з'єднаний або з'єднаний з будь-яким іншим NAKIVO офісів, promocions, campaigns, або продажі програм, якщо інші не є специфічними до NAKIVO.
NAKIVO reservas sole right to revise or cancel the Promotion at any time and for any reason, without further notice.

Інші акції