+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Акції
Знижка 33% на ESD ліцензії FineReader Standard ESD та FineReader Corporate ESD нові та апгрейд версії

Знижка 33% на ESD ліцензії FineReader Standard ESD та FineReader Corporate ESD нові та апгрейд версії

ABBYY FineReader 14 – це універсальне рішення для роботи з паперовими та PDF документами, яке дозволяє менеджерам звільнитися від повсякденних завдань, підвищуючи ефективність бізнесу. ABBYY FineReader 14 надає широкий спектр функцій в одній програмі, поєднуючи в собі провідні технології розпізнавання розпізнавання ABBYY і необхідні інструменти для роботи з різними типами PDF-файлів. Ви можете створювати, редагувати, узгоджувати, порівнювати та захищати документи, а також перетворювати їх у формати, які можна редагувати.

Швидкий доступ до всієї інформації ABBYY FineReader 14 дозволяє легко переглядати PDF-документи і працювати з їх вмістом. Тепер тип PDF-файлу не має значення — просто відкрийте документ або його зображення в ABBYY FineReader 14. Програма автоматично розпізнає текст та зробить інформацію доступною для копіювання та пошуку. Виділіть потрібний текст, таблицю або картинку, скопіюйте і вставте в іншу програму. Це займе всього пару кліків.

Створення та об'єднання Створення нових документів PDF або об'єднання файлів різних форматів (PDF, Word, Excel®, PowerPoint® тощо) в один документ. Редагування документів PDF Внесіть зміни до будь-якого PDF-файлу, навіть до відсканованого PDF-файлу, не перетворюючи його на інші формати. Редагування тексту в рядку. Додавання, переміщення та видалення зображень. Вставлення, копіювання та перевпорядкування окремих сторінок у документі. Коментування та згода Надавати спільний доступ до коментарів і малювати нотатки в будь-якому місці документа. Керування коментарями на окремій панелі. Захист і видалення конфіденційних відомостей Додавання пароля або цифрового підпису. Видаліть конфіденційну інформацію.

Заповнення форм Заповніть прості або інтерактивні PDF-форми. Програма виділить поля і перевірить правильність введеної інформації, якщо вона передбачена формою. Розпізнавання тексту Перетворюйте прості офісні документи в один клік за допомогою попередньо встановлених завдань. А різноманітні професійні інструменти допоможуть максимально точно відтворити зовнішній вигляд документів з більш складною структурою.

Планова обробка документів Налаштуйте гарячу папку за допомогою програми ABBYY Hot Folder Документи з призначеної папки будуть оброблятися відповідно до розкладу. Це прискорить виконання шаблонних завдань і підвищить продуктивність. Порівняйте документи Порівняйте документи всіх форматів, як паперових, так і електронних, за допомогою вбудованого додатка. Він швидко виявить істотні невідповідності в тексті і допоможе запобігти підписанню або публікації неправильного варіанту документа.

Не пропустіть можливість придбати цей універсальний PDF та OCR Assistant за спеціальною весняною ціною!

Знижка 33% на ліцензію ESD FineReader Standard ESD і FineReader Corporate ESD нова і оновлена версія до 29.03.2019

 

Інші акції