+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Акції
Заощаджуйте до 57%! Редакція Enterprise БЕЗКОШТОВНО! Придбайте рішення №1 для резервного копіювання та відновлення даних VMware та Hyper-V. ТЕРМІН ДІЇ ПРОПОЗИЦІЇ ОБМЕЖЕНИЙ

Заощаджуйте до 57%! Редакція Enterprise БЕЗКОШТОВНО! Придбайте рішення №1 для резервного копіювання та відновлення даних VMware та Hyper-V. ТЕРМІН ДІЇ ПРОПОЗИЦІЇ ОБМЕЖЕНИЙ

Ми допоможемо вам успішно розпочати новий рік з обмеженою тривалістю акції, розрахованої на малих і середніх клієнтів (менше 1000 співробітників). Малий та середній бізнес може безкоштовно перейти на Enterprise, заощаджуючи до 57%, купуючи Veeam® Availability Suite™, Veeam Backup &replication™ або ліцензії veeam Backup Essentials Standard edition,™ передплачуючи протягом двох років за ціною корпоративних видань.

Пропозиція доступна новим та існуючим клієнтам, які купують до 12 сокетів процесора. Щоб скористатися пропозицією, замовник повинен придбати два роки передплаченої підтримки за ціною корпоративного видання.

Veeam® — це рішення No1 для резервного копіювання та відновлення віртуальних, фізичних та хмарних додатків для малого та середнього бізнесу. Ми прагнемо допомогти клієнтам впоратися зі зростанням обсягів даних і впевнено керувати своїм бізнесом з надійним захистом і швидким відновленням даних.

Правила та умови акції

 • Пропозиція доступна новим та існуючим клієнтам, які купують ліцензії для Veeam Backup Essentials (до 6 сокетів процесора), резервного копіювання та реплікації Veeam або Veeam Availability Suite (до 12 сокетів ЦП) з 15 січня по 31 березня 2019 року .
 • Існуючі клієнти повинні придбати від 1 до 12 сокетів процесора протягом терміну дії пропозиції.
 • Пропозиція не поширюється на ліцензії на передплату.
 • Вартість першого року підтримки включена у вартість ліцензії. Щоб скористатися спеціальною пропозицією, необхідно придбати два додаткових роки передплаченої підтримки за ціною корпоративного видання
 • Вартість поновлення договору буде розраховуватися виходячи з формулювання, використаного на момент поновлення. Продовження тарифікується за рекомендованою ціною на момент продовження.
 • Передплачена підтримка може бути базовою або виробничою.
 • Можна поєднувати зі знижками на державні ліцензії.

Основи резервного копіювання Veeam

Рішення No1 для управління даними в хмарі

Veeam Backup Essentials забезпечує швидке, надійне та доступне резервне копіювання та відновлення ВСІХ даних та додатків у віртуальному, фізичному та хмарному середовищах (включаючи VMware vSphere та Microsoft Hyper-V) з єдиної консолі керування. Рішення поєднує в собі можливості резервного копіювання, відновлення та реплікації Veeam Backup &Repeattion з розширеними можливостями моніторингу, звітності та планування потенціалу Veeam ONE™.

Veeam Backup Essentials пропонує ті ж функції, що і Veeam Availability Suite, тому для цього рішення доступні ті ж оновлення функцій. При цьому він розрахований на малий бізнес (зазвичай не більше 250 співробітників) і пропонується зі значною знижкою, спрощуючи покупку рішення для невеликих компаній.

Резервне копіювання та реплікація Veeam

Рішення No1 для управління даними в хмарі

Veeam зміцнює своє лідерство в управлінні хмарними даними, пропонуючи нові можливості для використання AWS, Microsoft Azure і Azure Stack, IBM Cloud, а також інфраструктури тисяч постачальників послуг за допомогою Veeam Backup і Replication.

Завдяки такому оновленню ви отримаєте доступ до цілого ряду конкурентних переваг, які підтримають розвиток вашого бізнесу:

 • Хмарний ярус Veeam
  Скоротіть витрати на довгострокове зберігання до 10 разів завдяки вбудованій інтеграції зі сховищем об'єктів
 • Хмарна мобільність Veeam
  Легко перенести та відновити БУДЬ-ЯКІ локальні або хмарні програми та дані в AWS, Azure та Azure Stack
 • Veeam DataLabs™
  Підвищена безпека, захист від зловмисного програмного забезпечення та відповідність вимогам, включаючи GDPR

Люкс доступності Veeam

Рішення No1 для управління даними в хмарі

Veeam Availability Suite - це флагманське рішення Veeam, яке забезпечує доступність УСІХ даних і додатків. Клієнти можуть використовувати його в будь-якому віртуальному, фізичному і хмарному середовищах з єдиної консолі управління.

Veeam Availability Suite поєднує в собі переваги резервного копіювання, відновлення та реплікації Veeam Backup &реплікації з розширеними можливостями моніторингу, звітності та планування потенціалу Veeam ONE.

Корпоративне видання

Видання Підприємства забезпечує необхідний захист даних клієнтів для реалізації концепції безперервності бізнесу – Always-On™:

 • Швидке відновлення даних Microsoft Exchange, Active Directory, SQL Server, SharePoint і Oracle за допомогою повнофункціональних рішень ™ Veeam Explorers
 • Автоматично тестуйте та перевіряйте кожну резервну копію та репліку, а також запустіть віртуальну машину з резервної копії в середовищі пісочниці для тестування, діагностики або навчання.

Корпоративне видання за ціною рішення для малого бізнесу

Протягом терміну дії пропозиції малі та середні компанії, які купують ліцензії Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Реплікація або Veeam Backup Essentials (до 12 сокетів процесора) з 2-річним контрактом на підтримку, можуть безкоштовно перейти на версію Enterprise, заощаджуючи до 57%. Не пропустіть таку можливість – пропозиція діє лише до 31 березня 2019 року !

Детальніше про акцію

 • Вартість першого року підтримки включена у вартість ліцензії. Щоб скористатися спеціальною пропозицією, необхідно придбати два додаткових роки передплаченої підтримки за ціною корпоративного видання
 • Вартість поновлення договору буде розраховуватися виходячи з формулювання, використаного на момент поновлення. Продовження тарифікується за рекомендованою ціною на момент продовження
 • Передплачена технічна підтримка може бути базовою або виробничою
 • Можна поєднувати зі знижками для освітньої галузі
 • Пропозиція доступна новим та існуючим клієнтам, які купують ліцензії для Veeam Backup Essentials (до 6 сокетів процесора), резервного копіювання та реплікації Veeam або Veeam Availability Suite (до 12 сокетів ЦП) з 15 січня по 31 березня 2019 року .
 • Існуючі клієнти повинні придбати від 1 до 12 розеток процесора протягом періоду пропозиції
 • Пропозиція не поширюється на ліцензії на передплату

VEEAMBACKUP ESSENTIALS (ЛІЦЕНЗІЯ НА 2 розетки )

Стандартне видання рекомендована ціна $1,350

Корпоративне видання рекомендована ціна $2,700

Заощаджуйте $1,350

VEEAMBACKUP і РЕПЛІКАЦІЯ (ліцензія на 1 сокет )

Стандартне видання рекомендована ціна $1,125

Корпоративне видання рекомендована ціна $2,250

Заощаджуйте $1,125

НАБІР VEEAMAVAILABILITY SUITE (ліцензія на 1 гніздо )

Стандартне видання рекомендована ціна $1,800

Корпоративне видання рекомендована ціна $2,700

Заощаджуйте $900

 

Інші акції