+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Акції
Продовжіть зараз і заощаджуйте. А також: керуйте ВСІМИ даними за допомогою НОВОЇ БЕЗКОШТОВНОЇ версії Veeam Availability Suite.

Продовжіть зараз і заощаджуйте. А також: керуйте ВСІМИ даними за допомогою НОВОЇ БЕЗКОШТОВНОЇ версії Veeam Availability Suite.

Продовжіть контракт на підтримку та заощаджуйте на платі за технічну підтримку протягом періоду, що минув. Крім цього:

 • Нова ліцензія набуде чинності з моменту продовження договору, а не з дати закінчення терміну дії існуючої ліцензії.

 • Ви отримаєте новий veeam® Availability Suite™ 9.5 Update 3, який тепер доступний для завантаження. Рішення представляє нові функції, заплановані для версії 10! Оновлення 3 гарантує, що БУДЬ-ЯКІ програми та дані — у віртуальному, фізичному та хмарному середовищах — доступні з єдиної консолі керування. Veeam зміцнює своє лідерство на ринку, роблячи VMware vSphere та Microsoft Hyper-V найкращим рішенням для захисту даних рішенням No1 для забезпечення доступності будь-якої програми та даних у будь-якій хмарі!

Пропозиція продовжити термін дії договорів технічної підтримки, термін дії яких закінчився:

 • Ми проводимо кампанію з продовження прострочених контрактів на технічну підтримку. Ця пропозиція доступна лише клієнтам Veeam з безстроковими ліцензіями/ліцензіями на хостинг Veeam, у яких термін дії всіх контрактів на підтримку закінчився до 31 березня 2017 року.

 • Клієнти повинні поновити контракти, придбавши технічну підтримку принаймні на один (1) рік, а також (якщо застосовно) технічне обслуговування для кожного простроченого контракту, використовуючи спеціальний номер столу.

 • Замовник повинен оплатити продовження договору до 30 березня 2018 року. У цьому випадку Veeam звільнить його від сплати технічної підтримки на термін, що минув, і плати за поновлення, а датою оплати замовлення буде вважатися дата початку дії нового договору технічної підтримки (для подальшого продовження).

 • Пропозиція не поєднується з іншими знижками, програмами або акціями. Veeam залишає за собою право змінити, поновити або скасувати цю пропозицію в будь-який час.

 • Пропозиція діє до 30 березня 2018 року .

Чому ви повинні продовжити контракт на підтримку Veeam

4 причини поновити контракт на підтримку Veeam

Розширення пакету підтримки – це найпростіший спосіб повною мірою скористатися перевагами інновацій Veeam та захистити свою віртуальну, фізичну та хмарну інфраструктуру.

Якщо у вас є дійсний проект технічної підтримки, ви маєте доступ до:

 • Новий функціонал, оновлення та нові версії наших продуктів
 • Керування ліцензіями, зокрема об'єднання ліцензій в один файл
 • Висококваліфікована технічна підтримка
 • Сумісність продуктів Veeam з новішими версіями платформ Vmware vSphere і Microsoft Hyper-V

Доступ до нових функцій

Veeam постійно вдосконалює технології та впроваджує нові функціональні можливості в доступні продукти. Для нас важливо, щоб Ви нічого не пропустили! Активна підтримка дає вам доступ до нової функціональності вашого продукту без додаткових витрат.

Дійсний контракт на підтримку також гарантує, що коли ви оновите обраний вами гіпервізор до останньої версії, Veeam надасть своєчасну підтримку.

Управління ліцензіями

Портал керування ліцензіями Veeam - це онлайн-інструмент, який дозволяє всім користувачам:

 • Отримання ліцензійних ключів для поточних версій
 • Об'єднання нових ліцензій із наявними ліцензіями
 • Замовте специфікації, щоб поновити та / або оновити ваш продукт Veeam

Змініть адміністратора ліцензії або змініть гіпервізор, відкривши квиток на ліцензійному порталі . Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте наш Ліцензійний портал. Багатомовна служба турботливої технічної підтримки по телефону та онлайн.

Veeam надає першокласну технічну підтримку! Нерідкі випадки, коли до нас звертаються за питаннями не тільки про те, як працюють продукти Veeam, але і про те, як ми налаштовуємо вашу віртуальну інфраструктуру в цілому.  Це кілька причин, чому Veeam неодноразово вигравав нагороду «Найкраща підтримка постачальників».

 • У нашій службі підтримки завжди є безкоштовні фахівці, готові вам допомогти
 • Переважна більшість наших інженерів мають сертифікати VMware і VCA-DCV, розраховуючи кількість фахівців з ліцензіями VCP.
 • Для підвищення рівня сервісу ми проводимо опитування серед наших клієнтів і детально розглядаємо кожен відгук, при необхідності звертаючись до респондента.

Як визначається вартість технічної підтримки?

Перший рік підтримки входить у вартість нової ліцензії.

Вартість щорічного оновлення підтримки на Базовому рівні становить 22%.

Ви можете поновити підтримку за поточними цінами та отримати одноразову вигоду при поновленні на кілька років*.

 • Знижка 5% на продовження передплаченого зв'язку на 2 роки
 • Знижка 10% на продовження передплаченого зв'язку на 3 роки

* Знижки 10% і 12% діють для базового рівня підтримки і вже включені в запропоновану роздрібну ціну. Знижки на підтримку виробництва різні.  Для отримання актуальної інформації, будь ласка, зв'яжіться зі своїм авторизованим торговельним посередником Veeam IT Pro.

Що станеться, якщо ваші ліцензії залишаться без активної підтримки?

Якщо підтримка не буде розширена, ви не матимете доступу до переваг активної підтримки. Більш того, своєчасне продовження підтримки дозволяє уникнути доплати в розмірі 23% від вартості першого року підтримки і оплати підтримки за минулий період. Додатковий платіж вступає в силу, якщо підтримка буде продовжена пізніше 1 місяця з дня її закінчення.

Зверніть увагу, що контракти на підтримку Veeam завжди поновлюються з дати закінчення підтримки. з того моменту, як це закінчиться.

Інші акції