+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Акції
NAKIVO Backup for Microsoft 365 Licenses зі знижкою 15%

NAKIVO Backup for Microsoft 365 Licenses зі знижкою 15%

Користувачі, які беруть участь та виконують вимоги рекламної акції, мають право на отримання 15% знижки на нові ліцензії підписки NAKIVO Backup для Microsoft 365. Беручи участь у цій акції («Акція»), Ви цим погоджуєтесь дотримуватися Загальних положень та умов акції («Умови »), доступні за адресою https://www.nakivo.com/resources/promo/nakivo-promotion-general-terms/ та Політику конфіденційності NAKIVO, доступну за адресою https://www.nakivo.com/support/privacy- policy/

1. Період акції

Дата закінчення: 31 березня 2023 р.

2. Допустимі учасники

Нові користувачі мають право на участь в Акції.

Існуючі кінцеві користувачі NAKIVO з платними ліцензіями можуть брати участь у Акції.

Право на участь визначатиметься NAKIVO на власний розсуд

3. Допустимі продукти

Ліцензії підписки на Backup for Microsoft 365 від NAKIVO мають право на участь в акції.

4. Знижка

 • Відповідні критерії учасники можуть придбати ліцензії на передплату на NAKIVO Backup для Microsoft 365 зі знижкою 15% протягом періоду проведення Акції.
 • Знижка Акції не підлягає передачі та обміну на кошти.

5. Обмеження просування

Кількість угод, доступних у рамках Акції, обмежена на 100.

6. Різне

 • Знижки, що надаються в цьому документі, не можуть бути надані заздалегідь, відкладені або погоджені та надаються відповідно до умов NAKIVO, додаткових політик та ділової практики NAKIVO.
 • NAKIVO залишає за собою право на власний розсуд (1) припинити або змінити Рекламну акцію та/або ці умови в будь-який час, з будь-якої причини і без додаткового повідомлення, а також (2) дискваліфікувати будь-яку особу, яка втручається в процес участі або Адміністрація Акції .
 • NAKIVO залишає за собою право відхилити будь-яку претензію, яка на одноосібну думку NAKIVO не відповідає вимогам або критеріям, викладеним у цьому документі для права на участь в Акції.
 • NAKIVO прямо відмовляється від будь-якої відповідальності, пов'язаної з результатами Акції, і не може відповідати за будь-які нездійснені очікування або плани.
 • Акція регулюється застосовними законами та правилами і може бути обмежена або анульована, якщо це заборонено. У разі якщо будь-яке положення Акції буде визнано недійсним, незаконним або позбавленим позовної сили, це жодним чином не вплине на дійсність, законність та застосовність інших положень.
 • Учасники несуть одноосібну відповідальність за будь-які витрати, витрати, податки та митні збори, що належать у зв'язку з перевагами чи вигодами, що надаються цією Акцією.
 • Акція не може бути об'єднана або сумована з будь-якими іншими пропозиціями, рекламними акціями, кампаніями або програмами продажу NAKIVO, якщо інше не визначено NAKIVO.
 • Акція регулюється застосовними законами та правилами та недійсна там, де вона заборонена.
 • Акція доступна у всьому світі.

Інші акції