+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Акції
Заощадити до 25% при здачі безстрокових ліцензій на програми, що беруть участь у кампанії, в трейд-ін та придбанні підписки на нові версії галузевих колекцій Autodesk або самостійні продукти Autodesk

Заощадити до 25% при здачі безстрокових ліцензій на програми, що беруть участь у кампанії, в трейд-ін та придбанні підписки на нові версії галузевих колекцій Autodesk або самостійні продукти Autodesk

Клієнти можуть заощадити до 25%, коли вони торгують безстроковими ліцензіями на програмне забезпечення, що бере участь, і купують підписки на нові версії галузевих колекцій Autodesk або автономних продуктів Autodesk, включаючи AutoCAD®, AutoCAD LT®, Civil 3D®, Revit®, Inventor®, 3ds Max® тощо.

ОГЛЯД

1. Що таке кампанія Autodesk Trade-in: Оновлення до підписки та економія 25%? Клієнти можуть заощадити до 25% від запропонованої роздрібної ціни (SRP) на Autodesk Industry Collections та/або більшості окремих продуктів, купуючи 1- або 3-річну підписку з одно- або багатокористувацьким доступом, обмінюючись на цю підписку з доплатою (тобто trade-in) кампанією-учасником («спадщина») безстроковими ліцензіями на продукти від R14 (випуск 1998 року) до 2018 року, на який відсутня дійсна підписка (термін її дії закінчився 31 грудня 2017 року або раніше). Клієнти, які погоджуються на цю пропозицію, подадуть дійсні серійні номери для своєї продукції.
 
Коли продаються безстрокові ліцензії на товари сімейства Autodesk LT, які беруть участь в кампанії, ці знижки поширюються на придбання 1- і 3-річних підписок на продукти Autodesk, включаючи галузеві колекції.
 
Доставка серійних номерів безстрокових ліцензій здійснюється на сторінці: http://www.autodesk.com/tradeinpromo.

2. Як відбувається замовлення?

1. Перед придбанням підписки необхідно здати безстрокову ліцензію. Доставка здійснюється на сторінці www.autodesk.com/tradeinpromo клієнта або партнера від імені клієнта.

2. На сторінці необхідно заповнити обов'язкові поля, в тому числі ім'я клієнта, серійний номер, що вручається, і адресу електронної пошти. 

3. Після доставки безстроковий серійний номер ліцензії та всі застосовні місця будуть позначені Autodesk як недійсні та непідпризначені.

4. Якщо замовник вирішить не купувати підписку, видача безстрокової ліцензії може бути анульована шляхом письмового запису на Autodesk_CS@pmci.com.

5. Autodesk буде постійно контролювати процес торгівлі серійними номерами і розміщенням замовлень. При виявленні будь-яких розбіжностей «Автодеск» звернеться до Партнерів за допомогою у вирішенні ситуації.

6. Клієнти погоджуються в майбутньому не використовувати ліцензії з серійними номерами trade-in.


3. Що таке «можливість повернення»? Ми впевнені, що клієнти отримають вигоду від щойно придбаної підписки, але якщо це не так з будь-якої причини, у них буде можливість повернутися до безстрокової ліцензії в кінці 3-річної підписки або після 2 років використання річної підписки (один рік і одне продовження). Серійний номер (незалежно від того, повернувся клієнт до безстрокової ліцензії чи ні) не може брати участь в будь-яких майбутніх акціях. Клієнти, які керують версіями 2017 та 2018 років, можуть повернутися лише до безстрокових ліцензій 2016 року.
 
4. Як повернутися до безстрокових ліцензій? Протягом 90 днів з моменту закінчення терміну дії*, клієнт, який вирішить повернутися до безстрокової ліцензії, зв'яжеться з Autodesk і надасть серійний номер, який підлягає поверненню в активний стан. Після цього можна знову використовувати безстрокову ліцензію. 
 
*Кінцевим терміном дії є або підписка на 3 роки, або підписка на 1 рік і її продовження ще на 1 рік.
 
Примітка: Клієнти, які використовують версії 2017 та 2018 років, можуть повернутися лише до безстрокових ліцензій 2016 року.
 
5. Чи надасть Autodesk клієнтам, які вирішили повернутися до безстрокових ліцензій з фізичними продуктами або доступ до електронних завантажень? Ні. Клієнти, які не виключають можливості повернення, повинні зберегти свої існуючі безстрокові ліцензії.
 
6. Чи зможуть клієнти, які вирішили повернутися до безстрокових ліцензій, придбати їм підписку? Ні. Підписка на безстрокові ліцензії не буде доступна таким клієнтам.
 
7. Які терміни проведення кампанії? Пропозиція діє з 7 лютого  по 20 квітня 2018 року включно.

8. Які країни мають право на участь? Пропозиція поширюється на всі країни СНД і Грузію. Продукти, що беруть участь, і умови кампанії можуть відрізнятися в залежності від країни.
 
9. На який термін можна придбати підписку зі знижкою? Клієнти можуть торгувати своїми безстроковими ліцензіями і отримувати знижку на підписки терміном на 1 або 3 роки.
 
10. Чи поширюється знижка на підписки як з однокористувацьким, так і з багатокористувацьким доступом? Так. Знижка поширюється на підписки як з однокористувацьким, так і з багатокористувацьким доступом. Крім того, спосіб розгортання щойно придбаної підписки не обов'язково повинен бути таким же, як у ліцензії trade-in. Наприклад, клієнт може обмінятися однокористувацькою ліцензією AutoCAD і перейти на підписку з багатокористувацьким доступом до AutoCAD або іншого продукту, що бере участь в кампанії, включаючи галузеві колекції.
 
11. Чи поширюється ця знижка на продовження підписки? Ні. Пропозиція поширюється тільки на нову підписку.
 
12. Чи можна цю пропозицію об'єднати з будь-якою іншою? Ні. Ця пропозиція не може поєднуватися з іншими знижками, акціями або заохоченнями Autodesk, якщо прямо не зазначено інше.
 
13. Чи можуть клієнти, які купують колекцію для анімації та візуальних ефектів за умовами акції, скористатися спеціальною пропозицією «Медіа та розваги з пакетом Арнольда»? Так. Для таких клієнтів допускається поєднання цих двох спеціальних пропозицій. Отже, клієнти мають можливість придбати колекцію для анімації та візуальних ефектів зі знижкою та отримати 5 підписок на Arnold безкоштовно. Умови підписки на Арнольда та Галузеву колекцію повинні бути однаковими.

14. Чи можуть стратегічні клієнти, які масово купують продукцію, скористатися цією пропозицією? Так, але знижки, надані autodesk за цією пропозицією, не можуть поєднуватися з будь-якими іншими знижками, які Клієнти з договорами отримують за діючими договорами. Наприклад, клієнти, з якими укладені договори оптової купівлі-продажу (VPA), не отримують знижок, передбачених цими договорами. Стратегічні клієнти можуть вибрати контрактну знижку АБО акційну знижку, але не обидві знижки одночасно.
 
15. Чи можуть клієнти, які скористалися цією пропозицією, додати права на використання за кордоном до нової підписки? Ні. Додавання прав на використання за кордоном не передбачено акцією. 
 
16. Чи пропонує Autodesk повну знижку, якщо клієнт додає місця до існуючої підписки? Так, для передплат з однаковим терміном дії. Повна знижка надається навіть у тому випадку, якщо клієнт синхронізує дату закінчення підписки відповідно до існуючої підписки, за умови, що ці підписки мають однаковий термін дії (нова підписка на 1 або 3 роки синхронізується з існуючою підпискою з тими ж періодами використання). 
 
17. Чи повинні клієнти торгувати наявними безстроковими ліцензіями? Так. Щоб отримати знижку, клієнти повинні здати свої безстрокові ліцензії, що беруть участь, разом із відповідними серійними номерами та більше не використовувати місця для продуктів із цими серійними номерами. Прийняті безстрокові ліцензії не можуть бути повторно використані для знижок. Майте на увазі, що клієнти, які не задоволені придбаною підпискою, зможуть повернутися до своїх безстрокових ліцензій після закінчення встановленого терміну. Детальніше дивіться у відповідях на питання 3-6.

18. Чи можу я продовжувати користуватися своєю безстроковою ліцензією після придбання 1- або 3-річної підписки зі знижкою? Ні. Приймаючи умови цієї пропозиції, клієнт погоджується здати безстрокові ліцензії разом з відповідними серійними номерами і більше не використовувати сидіння продукту з цими серійними номерами. Майте на увазі, що клієнти, які не задоволені придбаною підпискою, зможуть повернутися до своїх безстрокових ліцензій після закінчення встановленого терміну. Детальніше дивіться у відповідях на питання 3-6.
 
19. Як дізнатися, чи відповідає мій серійний номер умовам моєї кампанії? Умовам кампанії відповідають серійні номери версій R14-2018 з безстроковими ліцензіями, на які відсутня дійсна підписка (тобто термін її дії закінчився 31 грудня 2017 року або раніше) і які не використовувалися в попередніх аналогічних акціях. Ліцензії повинні бути комерційними та зареєстрованими. Сайт, на якому подаються старі серійні номери, не є ресурсом для їх перевірки. Примітка: Клієнт може запросити звіт про активи в Autodesk, який містить інформацію про все програмне забезпечення Autodesk, яке є у клієнта.
20. Скільки підписок зі знижкою я можу придбати в обмін на один серійний номер? Клієнти можуть придбати одну нову 1-річну або 3-річну підписку на кожну робочу станцію, де був зданий серійний номер.
 
21. Що робити, якщо замовник володіє пакетними або багатомісними ліцензіями з єдиним серійним номером?  Клієнт може придбати одну підписку зі знижкою для кожної робочої станції, де використовувався серійний номер, але старий серійний номер повертається лише один раз.

Приклад: Клієнт має ліцензію на пакет для 5 робочих станцій AutoCAD LT® 2008. Він може отримати знижку максимум на 5 нових абонементів. На момент поставки він втрачає всі 5 безстрокових ліцензій на AutoCAD LT® 2008, незалежно від того, скільки нових підписок зі знижкою він купує.

Винятки можливі для клієнтів, які хочуть придбати менше нових підписок і не хочуть втрачати всі ліцензії на свої серійні номери (в прикладі вище клієнт може, наприклад, здати 3 безстрокових ліцензій і зберегти інші 2). У таких випадках ви повинні звернутися до Служби підтримки клієнтів перед тим, як замовити розділення ліцензій. Майте на увазі, що партнерський центр не має такої можливості. Вам потрібно торгувати ліцензією з оригінальним серійним номером. 
 
22. Чи існують обмеження щодо кількості місць, які клієнт може орендувати? Так. Згідно з умовами кампанії, загальна кількість робочих місць, зданих в трейд-ін, не повинна перевищувати 50. Наприклад, клієнт може подати 50 серійних номерів з одним місцем АБО 1 серійним номером на 50 місць, або вибрати іншу конфігурацію, де загальна кількість місць не перевищує 50.  Для ліцензій trade-in на продукцію сімейства AutoCAD LT немає обмежень на кількість місць.
 
23. Чи потрібно купувати той самий продукт, для якого я орендую безстрокову ліцензію? Ні, не обов'язково купувати той самий товар, але ви повинні знати про вищезазначені обмеження.  Товари, на які можна підписатися за умовами кампанії, див. Товари, на які можна торгувати безстроковими ліцензіями, див. 
24. Якщо клієнт мав пакетні безстрокові ліцензії або кілька робочих станцій з однаковим серійним номером, чи повинен клієнт придбати всі підписки на один і той же товар?  Ні. Клієнти можуть придбати будь-який із продуктів, перелічених у таблицях додатків, відповідно до перелічених вище вимог та кількості ліцензій, які вони можуть пройти. 
 
25. Чим кампанія Autodesk Trade-in: Перейти до підписки та заощадити 25% відрізняється від кампанії «Перехід до підписки»? Кампанія Autodesk Trade-in: Оновлення до підписки та заощадження 25% - це пропозиція з обмеженим часом для клієнтів зі старими безстроковими ліцензіями, які не мають дійсної підписки (тобто термін її дії закінчився 31 грудня 2017 року або до неї). Коли вони торгують такими ліцензіями, вони отримують знижку до 25% на нову 1- або 3-річну підписку на продукти Autodesk, що беруть участь. 
 
Кампанія «Перехід до підписки» - це постійна можливість перейти на підписку Autodesk для клієнтів, які повинні поновити підписку на безстрокові ліцензії (зберігаючи при цьому знижену ціну на майбутні поновлення). Подробиці можна знайти на сторінці www.autodesk.ru/campaigns/maintenance-tosubscription.

Таблиця 1: Наступний список включає відповідні продукти підписки на «перехід».

Прийнятна підписка на товариНова 1- або 3-річна підписка зі знижкою*
Галузеві колекції Autodesk® Колекція архітектури, інженерії та будівництва 25%
Дизайн та виготовлення продукції Autodesk® 25%
Autodesk® Медіа та розважальна колекція 25%
Генеральне проектування Autodesk® AutoCAD® / Autodesk® AutoCAD® для Mac 25%
Автодеск® AutoCAD® Растровий дизайн 25%
АЕК Архітектура Autodesk® AutoCAD® 25%
Автодеск® Передова сталь 25%
Autodesk® AutoCAD® Цивільний 3D® 25%
Автодеск® AutoCAD® Map 3D 25%
Автодеск® Автокад® євродепутата 25%
Автодеск® Завод Автокад® 3D 25%
Виготовлення автодеска® CADmep/CAMduct/ESTmep 25%
Autodesk® InfraWorks 25%
Autodesk® Navisworks® Manage/ Autodesk® Navisworks® Simulate 25%
Макет точки автодескування® 25%
Автодеск® Ревіт® 25%
АНІМ Autodesk® 3ds Max® 25%
Автодеск® Майя® 25%
Автодеск® Майя® ЛТ 25%
Autodesk® MotionBuilder 25%
D&M Концепція автодеска® псевдоніма 25%
Автодеск® AutoCAD® Електрика 25%
Автодеск® AutoCAD® Механічний 25%
Автодеск® CFD Advanced 25%
Автодеск® CFD Рух 25%
Autodesk® Fusion 360 25%
Автодеск® винахідник професійний® 25%
Autodesk® Moldflow Радник Преміум 25%
Автодеск® Радник з молдфоу Ultimate 25%
Autodesk® Moldflow Insight Standard 25%
Autodesk® Moldflow Insight Premium 25%
Автодеск® Moldflow Insight Ultimate 25%
Автодеск® Молдflow Синергія 25%
Офіс автодесклепіння® 25%
Професіонал автодесклепіння® 25%
Сім'я LT** Autodesk® AutoCAD® LT / Autodesk® AutoCAD® LT для Mac 25%
Autodesk® Revit LT 25%
Автодеск® AutoCAD Revit LT Suite 25%
*Рекламовані знижки та заощадження базуються на запропонованій роздрібній ціні Autodesk (без урахування податків) для вказаного товару. Пропонована роздрібна ціна Autodesk використовується лише для довідкових цілей і може бути не в національній валюті. Фактична роздрібна ціна визначається обраним клієнтом торговельним посередником і підлягає коливанню валюти.

**Кваліфікаційні безстрокові ліцензії продуктів Autodesk LT Family мають право подаватися на 1- або 3-річні підписки з одно- або багатокористувацьким доступом до всіх відповідних окремих продуктів, а також підписки з однокористувацьким доступом до галузевих колекцій; однак вони не мають права подаватися на підписки з багатокористувацьким доступом до галузевих колекцій.

Таблиця 2: Наступний список включає кваліфікаційні безстрокові ліцензії "вихід з".

Кваліфікація R14-2018* безстрокові ліцензії «Виходячи з» не на активному плані технічного обслуговування (термін дії якого закінчився 31 грудня 2017 року або до 31 грудня 2017 року)
Останні назви продуктів перераховані. Продукти, які відповідають вимогам, - це всі еквівалентні назви R14-2018.
Генеральне проектування Autodesk® AutoCAD® / Autodesk® AutoCAD® для Mac*
Autodesk® AutoCAD® Design Suite (стандартний, преміальний або кінцевий)
АЕК Autodesk® Архітектура AutoCAD® / Архітектурний стіл
Архітектурний/ архітектурний професіонал/ архітектурний дизайнер Autodesk®
Autodesk® AutoCAD® Цивільний / Цивільний 3D®
Автодеск® AutoCAD® Цивільна серія
Автодеск® AutoCAD® LT Civil Suite
Продукція для виготовлення автодеска®
Autodesk® AutoCAD® Land Development Dsktp (LDDT)/ Land Dsktp (LDT)
Автодеск® AutoCAD® Map3D
Autodesk® AutoCAD® Map3D Enterprise
Автодеск® Автокад® євродепутата
Autodesk® AutoCAD® P&ID
Автодеск® Завод Автокад® 3D
Набір дизайну заводу Autodesk® (стандартний, преміальний або кінцевий)
Пакет дизайну інфраструктури Autodesk® (стандартний, преміальний або кінцевий)
Набір візуалізації Autodesk® AutoCAD®
Автодеск® будівельний дизайн-люкс (стандарт, преміум або ultimate)
Будівельні послуги Autodesk®
Autodesk® InfraWorks/ Модельєр інфраструктури
Autodesk® Navisworks Manages®
Autodesk® Revit® Архітектура/Revit® Mep/Revit® Структура &Revit® Suites
Автодеск® Ревіт®
Автодеск® Revit® Building
Серія Автодеск® Ревіт® /Будівництво
Серія Autodesk® Revit® – AutoCAD®, структура, системи Plus
Структурний аналіз робота Autodesk®/професійний
Автодеск-опитування®
Autodesk® Advance Steel Premium / Авансовий сталевий пакет AutoCAD®
Візуальне будівництво CAiCE / дороги / обстеження / обстеження та дороги
АНІМ Autodesk® 3ds Max®
Autodesk® 3ds Max® Design
Автодеск® 3ds Макс® Анімація в реальному часі
Автодеск® 3ds VIZ®
Автодеск® Майя®
Автодеск® Майя® ЛТ*
Автодеск® Майя необмежений® /повний
Autodesk® MotionBuilder
Автодеск® Майя Створення розважального люкса® Стандарт
Автодеск® 3ds Макс® Створення розваг Люкс Стандарт
Автодеск® Створення розваг Пакет Ultimate
D&M Автодеск® Псевдонім Дизайн
Автодеск® AutoCAD® Електрика
Автодеск® AutoCAD® Механічний
Автодеск® Будівельна електрика
Середовище дослідження дизайну CFD Autodesk®
Autodesk® CFD (Базовий, Розширений, Руховий)
Набір для дизайну фабрики Autodesk® (стандарт, преміум або алтімультативний)
Автодеск® HSMWorks Преміум/Професійний
Професіонал з намірів autodesk®
Винахідник автодеска®® HSM, винахідник HSM Професійний
Винахідник® Автодеска® / Інженер-винахідник® на замовлення / Професіонал винахідник® / Видавець винахідників®
Серія винахідників® Autodesk® (AIS), набір винахідників
Набори винахідників® Autodesk® – професійні, маршрутні, симуляційні
Autodesk® Moldflow Advisor (Стандарт, Преміум, Ультиматив)
Autodesk® Moldflow Design
Автодеск® Moldflow Insight (Стандарт, Преміум, Ultimate)
Автодеск® Молдflow Синергія
Автодеск® Настран
Автодеск® Настран в САПР
Набір дизайну продуктів Autodesk® (стандартний, преміальний або кінцевий)
Автодеск-вітрина®®
Моделювання автодесків® механічне
Офіс автодесклепіння®
Професіонал автодесклепіння®
Робоча група автодесклепіння®
Сімейство LT Autodesk® AutoCAD® LT / Autodesk® AutoCAD® LT для Mac*
Винахідник автодеска® LT
Autodesk® AutoCAD Винахідник LT Suite
Autodesk® Revit LT
Автодеск® AutoCAD Revit LT Suite
 

Інші акції