+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Zoom оголосила про розширення клієнтської підтримки з Video Engagement Center

Zoom оголосила про розширення клієнтської підтримки з Video Engagement Center

ZOOM Video Engagement Center дозволить об'єднати всі аспекти, що стосуються обслуговування клієнтів

Інструмент Video Engagement Center  буде зручним у використанні і для операторів, і для менеджерів, а клієнти зможуть інтегрувати контакт-центр безпосередньо у свої поточні робочі процеси. На момент запуску він матиме понад 100 функцій для всіх учасників, включаючи операторів, супервайзерів та адміністраторів. Zoom також планує оновлювати центр, включаючи глибшу підтримку інструментів CRM.

Zoom Contact Center запустять спочатку в США та Канаді, а пізніше цього року він з'явиться і на інших ринках.

«Раніше інфраструктура контакт-центру була складною у розгортанні, дорогою в експлуатації та вимагала великих витрат часу на оновлення. Контакт-центр Zoom був ретельно розроблений, щоб задовольнити потреби сучасного агента та кінцевого клієнта, яким потрібен персоналізований, цифровий та ефективний інструмент», — зазначили у Zoom.

Zoom has nonced expansion in customer service with new expansion on its Zoom Video Engagement Center offering.

Perhaps unsurprisingly, Zoom Contact Center є ще будівля на video video conferencing calls, letting companies quickly interact with customers but it's not limited to it.

The goal is to streamline everything that goes into customer service into one tool, easily accessible and usable by operators and mangers alike, with customers able to integrate Contact Center directly into the current workflows.

Другие новости