+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Акции
Знижка за безперервне продовження передплати JetBrains IDE, продукти .NET, а також набір продуктів JetBrains All Products Pack

Знижка за безперервне продовження передплати JetBrains IDE, продукти .NET, а також набір продуктів JetBrains All Products Pack

Що таке знижка за безперервне продовження передплати?

Це спеціальна знижка, що дозволяє винагороджувати наших клієнтів за своєчасне продовження та безперервність передплати. Вона надається на всі JetBrains IDE, продукти .NET, а також набір продуктів JetBrains All Products Pack.

Річна розбивка вартості виглядає так:

1-й рік: повна вартість нової річної передплати

2-й рік: знижка 20% вартості нової річної передплати

Починаючи з 3-го року: знижка 40% вартості нової річної підписки

Для користувачів, які вибрали місячну передплату:

Користувачі, які обрали місячну передплату, також отримають знижку за безперервність після 12 подовжень, здійснених поспіль. Відсоток знижки за безперервність передплати буде тим самим, що й для клієнтів з річною передплатою.

Щомісячні платежі з 1-го по 12-й місяць: вартість нової місячної підписки

Щомісячні платежі з 13 по 24 місяць: знижка 20 % від вартості нової місячної підписки

Щомісячні платежі починаючи з 24-го місяця: знижка 40% від вартості нової місячної передплати

Знижка за безперервність передплати залежить від історії продовження конкретної ліцензії

Знижка за безперервність передплати доступна для власників будь-якої передплати незалежно від дати першої покупки. Знижка за безперервність однієї підписки не поширюється інші.

Наприклад, якщо ви 2 роки поспіль оплачували передплату на WebStorm, вам надається знижка 40% саме на WebStorm. Тобто, якщо ви захочете купити ReSharper, на нього знижка не переноситься.

Якщо ви 2 роки поспіль оплачували підписку на IntelliJ IDEA (і отримуєте знижку 40%), а тепер придбали другу підписку на IntelliJ IDEA, то на нову ліцензію діятиме ціна першого року.

Дата продовження підписки пропущена

Якщо ви не продовжили підписку у встановлену дату, ви можете заплатити за продовження заднім числом. У цьому випадку знижка за безперервність передплати збережеться. Ця опція доступна протягом 6 місяців після дати закінчення річної підписки та протягом 1 місяця з моменту закінчення місячної підписки. Якщо ви порушуєте відповідну ліцензійну угоду або угоду про підписку, знижка за безперервність скасовується, і ви більше не можете розраховувати на її отримання за поточною підпискою.

Другие акции