+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Microsoft випустила .NET 7 Preview 1, ASP.NET Core Preview 1 та EF7 Preview 1

Microsoft випустила .NET 7 Preview 1, ASP.NET Core Preview 1 та EF7 Preview 1

Відзначаючи 20-річчя технології, .NET 7 Preview 1 знаменує собою перший крок уперед до наступних 20 років .NET.

ASP.NET Core Preview 1 та EF7 Preview 1 також були випущені.

.NET 7 будується на базі, створеній .NET 6, яка включає уніфікований набір базових бібліотек, середовище виконання та SDK, спрощений процес розробки та більш високу продуктивність. Основні напрямки роботи .NET 7 включають покращену підтримку хмарних сценаріїв, інструменти, що полегшують оновлення застарілих проектів, а також спрощення розробників за рахунок спрощення роботи з контейнерами.

.NET 7 Preview 1 включає анотації до API для підтримки можливості обнулення, поточну оптимізацію JIT-компілятора, нові API та підтримку додаткових сценаріїв гарячого перезавантаження.

Випуски .NET включають продукти, бібліотеки, середовище виконання та інструменти та являють собою спільну роботу кількох груп усередині та поза Microsoft. Більш широкі теми, порушені в цьому повідомленні блогу, не охоплюють усі ключові сценарії та інвестиції в .NET 7. Вони є великими областями, але є лише частиною всієї важливої ​​роботи, пов'язаної з .NET 7. Ми плануємо зробити значні інвестиції в ASP. NET Core, Blazor, EF Core, WinForms, WPF та інші платформи. Ви можете дізнатися більше про ці галузі, прочитавши плани розвитку продуктів:

  • ASP.NET Core, Blazor, і Orleans

  • EF7

  • ML.NET

  • .NET MAUI

  • WinForms

  • WPF

  • NuGet

  • Roslyn

Ви можете завантажити .NET 7 Preview 1 для Windows, macOS та Linux

.NET 7 був протестований з Visual Studio 17.2 Preview 1. Ми рекомендуємо вам використовувати попередні збирання, якщо ви хочете спробувати .NET 7 з продуктами сімейства Visual Studio. Підтримка Visual Studio для Mac для попередніх версій .NET 7 поки що недоступна, але скоро з'явиться.

.NET MAUI - це майбутнє кросплатформного нативного інтерфейсу користувача з .NET, і він стане частиною .NET 7. У вівторок Microsoft випустили .NET MAUI Preview 13. В даний час ми зосереджені на підтримці .NET MAUI для .NET. 6, і ми очікуємо незабаром випустити реліз-кандидат (RC). Після того, як у нас буде доступний RC, ми зосередимося на поставці додаткових RC, доки не досягнемо якості, необхідної для загальнодоступності (GA). Після того, як .NET MAUI GA буде випущений для .NET 6, Microsoft включить його в .NET 7 і розглянемо покращення внутрішнього циклу розробки, підтримку новітніх інструментів .NET SDK, більш високу продуктивність додатків, спільне використання більшої кількості коду та розширена історія взаємодії . Ознайомтеся зі статусом.

Хмарні нативні програми створюються з нуля, щоб використовувати переваги сучасних веб-ресурсів, таких як служби баз даних та розміщені контейнери. Хмарна архітектура може покращити масштабування великих додатків за рахунок створення автономних підсистем (зазвичай званих мікросервісами), які розгортаються та масштабуються незалежно від інших областей програми, знижуючи витрати у довгостроковій перспективі. Архітектура мікросервісів є популярним підходом, оскільки вона гнучка і призначена для розвитку та масштабування до меж, яких важко досягти у монолітній архітектурі.

NET 7 спростить створення хмарних програм за рахунок поліпшень для розробників, таких як:

  • Спрощення установки та налаштування, необхідні для реалізації безпечної автентифікації та авторизації

  • Поліпшення продуктивності запуску та виконання програм.

Microsoft продовжить інвестувати в Orleans, крос-платформну платформу .NET для створення розподілених програм, яку називають «розподіленою .NET». Microsoft продовжить покращувати вичерпну документацію по Orleans та спрощувати її використання та впровадження, покращуючи інтеграцію Orleans з існуючими хмарними службами, такими як Azure App Services та Azure Container Apps.

Контейнери сьогодні є кращим способом розгортання хмарних програм та мікросервісів для багатьох компаній. Використання контейнерів пов'язано з низкою проблем, включаючи керування відповідністю вимог, створення та публікацію образів, захист зображень та оптимізацію розміру та продуктивності образів. Ми вважаємо, що є можливість покращити взаємодію з контейнерами .NET.

Щоб допомогти клієнтам впоратися з цими проблемами, ми плануємо внести значні поліпшення у розробку .NET за допомогою контейнерів у .NET 7. Наприклад, Microsoft розгляне створення контейнерів безпосередньо через MSBuild як нову можливість SDK. Microsoft планує покращити телеметрію, щоб покращити спостереження контейнерів. Microsoft також зосередиться на тому, щоб зробити наші образи контейнерів меншими, швидшими та безпечнішими, одночасно вивчаючи затребувані моделі, такі як без кореневого доступу та без дистрибутива.

Другие новости