+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

JetBrains Design Conf 22 відбудеться 3-4 березня 2022 року у форматі Live Stream

JetBrains Design Conf 22 відбудеться 3-4 березня 2022 року у форматі Live Stream

JetBrains займається розробкою програмного забезпечення, плануванням проектів та програмуванням. Запрошуємо вас приєднатися до JetBrains Design Conf, щоб подивитися на різні аспекти бізнесу програмного забезпечення – дизайн, брендинг та UX. Пропонуємо першу публічну конференцію JetBrains Design Conf!

Теми конференції:

UX та дослідження
 
Гарний дизайн народжується з досліджень та розуміння. Як JetBrains підходить до досліджень і дизайну UX в JetBrains? У чому специфіка досвіду розробника? Про все це вам розкажуть UX-фахівці.
Генеруюча графіка та брендинг
 
JetBrains - орієнтована на продукт компанія зі зростаючим сімейством з більш ніж 40 програмних продуктів. Ця різноманітність створює постійні проблеми для команди дизайнерів. Як надати кожному продукту особливий візуальний характер і в той же час утримати їх у чіткій лінійці бренду? Як JetBrains створює та використовує генеративну графіку, яка може стати потужним інструментом бренду.
 
«Генеративна графіка» звучить страшно? Цього не станеться після того, як ви створите власний постер за допомогою онлайн-графічного движка.
Окрім програмного забезпечення
 
Дизайнерська робота виходить за рамки програмного забезпечення та включає художні виставки, нові шрифти та візуальне оповідання. Докладніше розглянемо широкий спектр проектів, у яких беруть участь дизайнери.
 
Приходьте та познайомтесь з дизайнерами з різних команд та проектів, а також задайте нам свої питання про все, що пов'язано з JetBrains Design, під час сеансів запитань та відповідей.

Conference details

When

March 3 and 4, 9:00 – 13:00 UTC

Who

20+ designers, researchers, і UXers від JetBrains, що беруть участь в повідомленні розмов і Live Q&A sessions

Where

There will be a single YouTube live stream each day. We'll send you the link один день після налаштування starts. Всі ви хочете, щоб реєструвати ваш email.

Before ця конференція зірки, будуть насолоджуватися вашим переглядом через Recordings з попередніх подій and connect with us|

Другие новости