+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія програми DIRECTUM 5.1.2

Основні зміни у новій версії:

Стилі відображення записів довідників. В оновленні DIRECTUM 5.1.2 реалізовано одну з найяскравіших і найбурхливіше обговорюваних ідей спільноти DIRECTUM Club – налаштування стилів записів довідників. Налаштування дозволяє вибрати стилі для розмальовки записів на свій смак: жирне накреслення, курсив, закреслення, виділення записів кольором. Закреслені завершені маркетингові заходи та інші унікальні записи. Наприклад, ви можете налаштувати стилі для вхідних рахунків на оплату: виділити кольором рахунки, що надходять від конкретного контрагента, налаштувати відображення записів за станом (оплачено/не сплачено) або відзначити записи в залежності від оплачуваної суми.

Механізм Редагування стилів включається адміністратором за допомогою установки ReferenceStyleMode, а самі стилі налаштовуються у форматі XML. Windows для користувачів із типом автентифікації «за паролем» або «за перекодованим паролем».

При включених політиках адміністратор зможе:

  • змінити (не скинути) пароль користувача або видати тимчасовий ;
  • задати мінімальний термін дії пароля;
  • встановити блокування облікових записів після кількох невдалих спроб введення пароля;
  • налаштувати низку вимог до складності паролів.
  • Наприклад, пароль повинен мати довжину не менше 6 символів, містити малі, великі літери, цифри або інший набір символів.

У web-доступі також реалізована підтримка політик парольної аутентифікації.

Зручніше та простіше:

  • Канцелярія продовжує розвиватися у бік зручності використання. Тепер можна надсилати завдання на ознайомлення з внутрішніми документами відразу з вкладки «Список розсилки» РКК за посиланням Відправити на ознайомлення.
  • Договорів реалізовано механізм синхронізації даних кількох контрагентів із довідника Договори системи DIRECTUM у відповідний довідник 1С. Для двосторонніх договорів тепер можна переносити дані з картки контрагента у власні шаблони договірних документів через інтеграційне меню «Вставити поле в текст». сертифіката ЕП на кнопку Завантажити сертифікат. Було покращено роботу з дробовими числами. Тепер роздільники дробової частини та розрядів чисел завжди відображатимуться в залежності від регіональних налаштувань.
  • У мобільному web-доступі та для iPad виправлено перегляд документів Excel.

Інші новини

Найкраща ціна