+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Вийшла нова версія DIRECTUM 5.1.1

Нові можливості:

  • Додано можливість перешифрування документів та завдань. Перешифрування документів та завдань необхідно, якщо користувач з якихось причин втратив сертифікат для шифрування. За допомогою типового маршруту «Перешифрування документів та завдань» узгоджується видача нового сертифіката та надсилаються завдання користувачам на перешифрування. Користувачам достатньо запустити сценарій «Перешифрування документів та завдань», і всі об'єкти будуть зашифровані новим ключем.
  • Веб-доступ підтримує життєві цикли документів. Тепер web-доступ підтримує життєві цикли документів та підхоплює налаштування довідника «Види документів». Користувач може змінювати стадію життєвого циклу документа, якщо адміністратор дозволив це на рівні системи.
  • Єдина програма встановлення сервера NOMAD. Сервер NOMAD забезпечує взаємодію системи DIRECTUM та клієнтських мобільних додатків DIRECTUM Jazz, DIRECTUM Solo для Android та DIRECTUM Solo для Windows. Тепер сервер NOMAD легко розгорнути за допомогою єдиної програми встановлення системи DIRECTUM.

Інші новини

Найкраща ціна